Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a fiú?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki mindig viccelődik, beszólogat, néhol csípősen, néhol piszkálódva és majdnem hogy minden lányhoz állandóan megjegyzéseket fűz.... ahogy észreveszi, hogy valaki jobban veszi a lapot,és azt hiszi,hogy azért foglalkozik a lányokkal,mert valamelyik/mindegyik tetszik neki,és magára ismer a lány,na akkor jön a bunkózás a fiú részéről,a megalázó,megszégyenítő beszólogatások...amivel zavarba lehet hozni.

Szerintetek miért csinálja ezt,hogy vitatkozik,kóstolgatja a lányokat,utána meg kikészíti őket?Mi a célja ezzel?


2010. szept. 22. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Uralkodni akar, jelzi a többi srácnak hogy ő mekkora király meg májer, tessék neked is meg a többi csajnak összefogni és jól letörni az a fene nagy egóját, mert ennek nem lesz így jó vége, nem tiszteli a nőket.
2010. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A lányok titkon abban reménykednek, hogy ha ők tűrnek,és nem sértődnek meg,akkor egyszer őket választja barátnőnek.Volt múltkor is egy beszélgetésem egy lánnyal,mert mesélte nekem,hogy milyen "becenevet" talált ki neki a fiú, és kérdeztem, hogy miért nem mondja meg neki, hogy nem tetszik? és azt mondta,hogy majd megmondja neki,ha zavarja.

Úgyhogy ebben igazad van,tényleg sikerül uralkodni rajtuk...csak nem értem mit élvez ezen.

2010. szept. 22. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Sose értettem, hogy a lányoknak miért kellenek az ilyen pasik, szerintem visszataszítóak. 19/L
2010. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát mert egy paraszt és álltalábe az jön be a lányoknak sajnos
2010. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebben tényleg van logika,Zsír Pista,valóban sokat verte az apja,és szigorúak a szülei,ha jót akar,akkor otthon egy rossz szava se lehet.
2010. szept. 22. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor az ilyen srácnak pszichológusra, vagy lehet inkább pszicháterre van szüksége. Finomabb formában én is szoktam ilyesmit csinálni, csípősebb határt még át nem lépő beszólásokkal. Nem tudom miért de szeretek a nőkkel kötekedni. :)
2010. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

hát ezt a pasit csak egy csaj tudja majd megváltoztatni...

am én simán visszaszólnék neki

(a barátnődnek meg megmondhatod hogy sziplán attól hogy behódol a pasinak nem fogja megnyerni a szívét... -_-')


L

2010. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit itt leírtál, kicsit én is ilyen vagyok. Szeretek állandóan hülyéskedni és piszkálódni. De csak finoman és nem az a célom vele, hogy idegesítsem a lányt, hanem inkább a humor miatt. Lehet, hogy engem is unnak már. Nem tudtam, hogy ez ennyire idegesítő lehet. Lehet visszafogom egy kicsit én is magam:S
2010. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!