Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudom léc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom léc írjatok (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki 9-hónapja tetszik de nemet mondott nagyon nehezen elfogattam az ő feltételét,hogy barát akar lenni.De most olyan rósz mer néha kedves velem néha meg szart se érek már mint barát.Régebben egy suliba jártunk szünetekben is sose volt hajlandó oda jönni hozzám beszélgetni de a osztálytársaimhoz meg oda ment.Most nem tudom,hogy mit csináljak mondjam neki meg,hogy nem akarok többé a barátja lenni mer megvan a érzés valójában,hogy nem akarok de az is,hogy hiányozna:( tik mit csinálnátok az én helyembe??

köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 21. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:
jajj és sok fájdalmat okozott
2010. szept. 21. 23:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezután ne találkozz vele vagy csak nagyon ritkán
2010. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem, ha ennyire nem érdeklődik valaki irántad, akármit csinálsz, nem is fog jobban... Hacsak fel nem lép a "ha nincs ló jó a szamár is" effektus.

Jobb lenne ha tovább lépnél, és más után néznél. biztos fogsz találni olyat aki tud értékelni. 21/L

2010. szept. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!