Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lett a kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lett a kép olyan furcsa rólam? Mert olyan furcsán belelóg a hajam a szemembe

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 19. 18:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
azért vagyok rosszindulatú,mert gonosz vok:D nem kell hozzá sok ész :P am pedig jössz ezzel h "nem furcsa ez a kép?" közbe meg csak önértékelési gondjaid vannak,és kell h ismeretlen pedofilok(idézem az egyik hozzászólót) mondják meg h "jól nézel ki"...nem lett volna egyszerűbb egyenesen azt kérdezni h jó ez a kép??nem kell hozzá köret...ezen az oldalon már nem igénylik a pedók... -.- liba^^
2010. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy olyasféle rondaság vagy aki el van telve magától és végre sikerült csinálnia magáról egy jó képet, miután most gyakorolgatja a sminkelést, és gyk-n akarja fényezni magát :)
2010. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
szebben nem is írhattam volna le (Y)
2010. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 emberke ***** válasza:

ha pasit keresel küldj privit msn-el

16/f

2010. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
De. Jó sz@r kép. Ki van égve, életlen stb. Amúgy meg a hajadat kiszedhetted volna előtte az arcodból, és nem kellett volna kiírnod ide ezt az eget rengető hülyeséget. Elég béna ürügy, hogy felhívd magadra a figyelmet. De látod, a sok kis csicska már ugrik is rá. Irigylem a problémáid...
2010. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Szerintem is jó kép. Én ismerem személysen naon jó fej egy általán nem egoista, nem k***a nem liba stb. Nem ép eszű az aki erre azt mondja h szar kép... És nem egoista h ilyet kérdez csak egyszerüen kiváncsi mások véleményére. ENNYI!
2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

a kép kicsit furcsa..olyan mintha vak lennél:D

de amúgy nagyon szép vagy.

14/l

2010. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

De épp eszű. Szar. És feltűnési viszketegsége van.

Egy fényképész.

2010. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Van egy üvegszemed?:P:)

Am jól nézel ki rajta!!!

2010. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
jóféle
2010. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!