Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha be akarsz olvasni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha be akarsz olvasni az exednek, amit eddig még nem tettél meg, érdemes felkeresni?

Figyelt kérdés

Ráírni valami ürüggyel, azt hiheti, hogy megbántad, hogy kidobtad, majd lehordod mindennek, essen pofára úgy, ahogy téged is pofáraejtett.

Nekem nagyon szr érzés ahogy bánt velem, ő viszont talán már el is felejtett. Ez nem fair.😭


2022. jún. 16. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
neked is
2022. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a rinyálás helyett találjátok ki mit akartok egymással kezdeni.
2022. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom ha valaki csunyan viselkedett a masikkal az örökre felejtös. Nem nem akarnam felkeresni. Összeszedném magam a nehéz helyzetböl és élném tovàbb az életem.

Ezzel segìt igazàn magànak az ember.

2022. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Semmi foganatja nem lesz, max te érzed magad jobban abban a pillanatban, utána meg te is kínosan fogod magad érezni.

Aki olyan típus, az nem egy le-bszástól fog magába nézni :D

2022. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Érettség kérdése, ki mennyire tud jól kezelni egy kapcsolatot és mindkét fél számít.
2022. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen megtenném, de tudod, van büszkeség, méltóság is a világon. Éppen ezért lassan három hónapja abszolút nem kerestem. Nagyon megtiport akkor lelkileg és elhatároztam, hogy a büdös életben nem állok többet szóba vele. Még ő hordott le akkor, hogy takarodjak az életéből, mert ha nem, meg fogom bánni, ő rám fogja hívni a zsarukat, különben is, zsíros a hajam és szánalmas törpe vagyok. Ezenkívül miattam nem láthatja a gyerekét meg egyéb válogatott finomságok...

Ehhez képest, nem is olyan régen érkezett tőle egy kurta - furcsa üzenet. Lényege az volt, hogy rohanjak hozzá, mert hát ő most már halandó velem szóba állni ám... Tudod, mit reagáltam?Semmit, töröltem a levelet és együtt röhögtünk rajta az exével.

Igazából ennyit érdemelnek.

2022. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!