Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura dolgok ezek az exétől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura dolgok ezek az exétől?

Figyelt kérdés

2hónapja vagyok együtt a barátommal nagyon szeretjük egymást, de kicsit az exe bezavar.

Na szóval az egész ott kezdődött hogy nézegette az egyik közösségi oldalon a barátom adatlapját, én meg írtam neki hogy ne nézze kösz.Na és ők egy suliba járnak mindig beszólogat neki az a lány!

És ma felvettem egy kamu msnre a csajt hogy lássam a kiírásait.

És pl a barátom kiírta hogy nem vesz valaki egy alighasznált motort erre a csaj kiírta hogy nem kell valakinek egy alighasznált 16éves henibaba.

Aztán a barátom kiirta hogy nyertek a spanyolok megint vesztett erre a csaj kiírta hogy hehe nyertek a spanyolok tök jó!

Na ami nagyon megdöbbentő hogy a barátom írt kommentárt az egyik képemhez, a csajnak meg kivolt írva msnre hogy pfff még csini(..nevem..)és reméli érti kire gondol!

Szerintetek szereti a csaj???

Már 1éve vége!

És a csaj megcsalta a barátomat!


2010. szept. 19. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gyerekes. Kit érdekel, hogy szereti-e? A barátod nem vele van hanem veled.... Inkább a pároddal törődj ne ilyen butaságokkal!
2010. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JW ***** válasza:
Ahogy nézem eléggé ráérsz. Ha ilyen baromságokon agyalogsz, előbb utóbb a kapcsolat látja majd a kárát. :)
2010. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért persze ráérek ilyenre mert fontos nekem a barátom!
2010. szept. 19. 16:47
 4/6 JW ***** válasza:
De amiket leírtál full gyerekes dolgok, amikkel teljesen felesleges foglalkoznod.
2010. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HAllod hagyd már békén a csajt tök szerencsétlen a forma, vissza akarja kapni a barátodat, de a barátodnak meg te kellesz akkor úgyis veled marad nem kell féltékenykedned, kb mintha 16 évesek lennétek.
2010. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ne is törődj vele. Lehet csak szét akar ugrasztani titeket, vagy féltékeny. H*lye és ennyi.
2010. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!