Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi ilyet kérdez tőlem / mond nekem?

Figyelt kérdés

Egyszer csak hirtelen kedves velem, sms-t ír párszor, de mindezt semlegesen nem mond mást.

Aztán egyszer kibukik egy családtag halála miatt és mond nekem, hogy nagyon magányos, senkije nincs, barátnője sem. És megkérdezi, nekem van-e komoly kapcsolatom.


Én ezt egyértelmű vallomásnak tekintettem, hiba volt? Mert akkor azt mondtam van párom, most meg már tagad mindent. Ki érti ezt?


Már nincs párom és akarom őt, próbálkozzak nála?


2010. szept. 19. 15:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Régebben bújta az iw_w-em, onnan szedte le a számom is. Kiírtam, hogy egyedülálló, hogy lássa. nme tudom, látta-e.


Ám, elkövettem egy végzetes hibát. Azt írta egyszer, hogy köztünk sem szerelmi, sem egyéb kapcsolat ne lehet. Erre dühösen azt írtam neki, hogy ha nem lenne párom, akkor sem kellene soha. Erre olyan ideg lett, hogy azt írta sms-ben, hogy soha többé hallani sem akar rólam.


Én úgy vélem, azt hitte a párom mellett akarom 2nak. Ez pedig nem igaz, tévesen értelmezte az egészet. Elhagytam a párom, azonnal elhagytam volna, ha végre kinyögi mit akar tőlem. :( Nem így alakult.

2010. szept. 19. 15:31
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudom, számtalanszor mondtam azt, hagyom, de nemmegy. Azt mondtam elfeljtem, erre tessék, felhív az a nő rá hivatkozva stb. Megint csak felkavart az egész.
2010. szept. 19. 15:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pasi nem teljesen tiszta, hisztis, a viselkedése meg abszolút nem férfias. De ha neked ennek ellenére tetszik, mondd el neki ugyanezeket a dolgokat, mondd el neki, hogy szereted és többet szeretnél, mert nem bírod nélküle. Akkor talán lejjebb ad a büszkeségéből és összejöttök.
2010. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy mogorva és nem igazán beszélget az emberekkel. Nincsenek barátai és nem is iagzán jár sehova. Magányosan befordult, de én szeretem őt, mert fantasztikus ember, csak nem hisz magában. Minden nő sz-ha azt hiszi, mert becsapták stb stb. De én más vagyok, csak meghalok, hogy nem bizonyíthatom végre.
2010. szept. 19. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!