Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik elváltak/szakítottak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak/szakítottak egy harmadik miatt, és a harmadikat választották, mi történt azóta?

Figyelt kérdés
Akár rövid ideje, akár hosszú ideje történt, mi van veletek azóta, hogy alakult az életetek? Szavazás is van, de kommentben is várom a történeteket, férfi, női szempontból is.
2022. máj. 26. 10:31
A kérdező szavazást indított:
Megbántam, rosszul döntöttem, visszamennék az exemhez
Megbántam, mert nem olyan az új élet, amilyennek gondoltam
Nem bántam meg, bár nem olyan az új élet, mint vártam, de inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban
Nem bántam meg, boldog vagyok, jól döntöttem
Egyéb, kifejtem kommentben
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Azóta is együtt vagyunk, család lettünk, és megérte miatta szakítani. A másiknak persze fájt, a fejemhez vágott mindent, de nem hatott meg, addig nem voltam fontos neki, amíg együtt voltunk. Akkor kezdte el érdekelni, hogy mit érzek, amikor már a vesztét érezte. Késő volt.
2022. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Elhagytam a párom a szeretőmért

De nem érte meg.

Kapcsolatban nem működtünk együtt.

A kémiai a szex ami jó volt köztünk és ennyi.

Minden másban abszolút nem passzoltunk.

Úgyhogy elhagytam.

Exhez sem mentem vissza.

Jobb volt egyedül inkább

2022. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2022. máj. 26. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

En is olyat ismerek aki elhagyta a családot, szeretővel(munkahelyi kollega) alig éltek együtt, és vége.

Azota teng leng a világban a pasi, exhez nem akar visszamenni.

2022. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem bántuk meg, jó döntés volt.

N

2022. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Elváltam miatta, de nyolc hónap után vége lett, mert a nő megcsalt. Nem érte meg.

A volt feleségem pár héttel később már mással volt. Házasság, közös gyerek. Már ezt se volt egyszerű megemészteni. Így már nem is akarok békülni, hogy attól a másiktól van egy gyereke.

A mi két gyerekünk már lassan felnőtt. Előbb érzelmileg távolodtunk el. Aztán az exem elköltözött, és persze vitte őket is. Alig találkozunk.

Probálkozok ismerkedni, de egy anyjával élő 45 éves gyári munkás nem épp a nők álma. Volt azóta két kapcsolatom, de nem jók.

Most már nem tudok mit csinálni, ez a vonat elment. Gyakran álmodom azt, hogy még házasok vagyunk. Akkor pár napig minden s,zar.

2022. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!