Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőmet a pasija nem engedi el sehova szórakozni?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy mennék szórakozni; koncertekre kocsmázni stb. De a barátnőmet a pasija sehova se engedi el...mindig a lány közelébe akar lenni,levegőt venni nem hagyja.Az a rögeszméje hogy bepasizik melettem,de nem értem mire veri magát, több mint egy éve vannak együtt.Jó igaz ami igaz szeretek fiúzni ,de attól még a barátnőmnek nem kell...Van olyan hogy hárman vagyunk de nem csinálunk semmit csak ülünk egy padon délután és csak bambulunk,de már ez se megoldás mert már annyira utáljuk egymást a fiújával hogy folyton csesztetjük egymást. Ebből kifolyólag meg szó nem lehet arról hogy velünk jöjjön bulizni,de ha meg ő nem jön a barátnőmet se engedi.Neki mindig ott kell lennie ellenőrizni.Állitom hogy beteges amit csinál.
2010. szept. 18. 13:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 16/L
2010. szept. 18. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem is beteges, de az se lehet, hogy egész nap együtt vannak, a barátnőd soha nem jár haza a szüleihez?? mikor nincs vele a pasija menjetek el bulizni! és nem kell, hogy tudjon róla!
2010. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

egy rabszolga a barátnőd?


Nem hinném, hogy bárkinek engedélyt kéne kérni, ha szórakozni akar menni.

Ha nem megy, akkor gondolom ő nem akar menni. Ez meg kifogás.

2010. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!