Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Letiltjátok a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Letiltjátok a másikat ha csúnya szakítás volt vagy sem?

Figyelt kérdés
És mely esetben nem tiltjátok? Ha remélitek, hogy esetleg még szex lehet később vagy újra összejöttök?
2022. máj. 15. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Engem csak egy tiltott le egy exem. Igaz hogy normalisan váltunk el (megcsalt), mégis elhordott engem mindennek es rossz hírem terjeszti(még ő..).meg is lepett amiket irt nekem meg amiket visszahallok. Szid, lejárat stb.

Nem is értem.komolyan nem.


Az osszes tobbi exem nem tiltott le. Vagy mert csak barátok maradtunk, vagy mert remenykednek szexben(kapcsolatot nem akarnak, azt már lejátszottuk)

2022. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy darabig még összejártunk szakítás után dugványolni! Mikor ennek vége lett Exem letiltott majd feloldott évek után Miértjét azóta se tudom! Biztosan azt várta írjak rá de én ugyan nem!
2022. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Letiltom.
2022. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
Mindig. Szép, vagy csúnya szakítàs,egyre megy.
2022. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Honnan tiltjatok le ?
2022. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exet ignorálni kell szinte minden esetben, persze kivételek vannak, ha például van közös gyerek stb. Én nem szoktam az ex-szekkel foglalkozni és ezt szoktam mindenkinek tanácsolni, hogy ex-függővel soha ne kezdjen, mert , aki nem bírja kitörölni az életéből az ex-szet annak rámehet a következő kapcsolata emiatt. Így jobb tiszta lappal indítani és olyan emberrel kezdeni, aki nem csábul vissza az ex-hez. Ezért is volt fura számomra egy találkozás, mentem a dolgomra egyszercsak egy selymes hang rám köszön az a tipikus azonnal f@sz állítós hang (volt ex-em, de nem is 1-2 éves történet, hanem 17 éves koromban volt a barátnőm, most 43 vagyok , szóval ennyire nem mai történet) és 2 lurkóval ott áll, majd bemutatta nekem a gyerekeit...mondom oké, de b+ én dobtalak ki anno és most mit akarsz tőlem ezzel? :D Kicsit megdöbbentett a dolog, mert őszintén, ha nem köszön rám és szólít meg észre se veszem. Szóval én ennyire szoktam foglalkozni bármelyik ex-szemmel, nekem megszűnik, ha én dobtam, ha engem dobtak mindegy , valamiért nem ment együtt a dolog, minek kellene jóban lennem vele vagy köszönnöm neki azután? It cseszik el sokan, hogy maradjunk"barátok" stb. mit kell"barátkozni"? Ha nem működött a kémia. Na mindegy.
2022. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha valakivel már kapcsolatban voltál és nem működött, akkor tényleg nem ajánlott összejönni. De ha valamelyik fél miatt ismerkedési fázisban vagy szűnt meg a kapcsolat, akkor egy próbát megér. De olyan esetről is tudok viszont, mikor bizalom megszűnt, de utána összejöttek újból és házasság lett a vége. Egyén és helyzetfüggő.
2022. máj. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csunyan valtunk el, akkor igen.
2022. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha gyökér volt akkor tiltom minden formában (FB,Viber,telefon..stb). Ha annyira nem volt gáz akkor hagyom de soha többé nem beszélek vele. A következő barátnőmet nem bántom azzal és nem rombolom le a bizalmat azzal hogy exekkel beszélgetek. Aki kilépett az életemből, vagy akinek én léptem ki annak oka volt.
2022. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan helyekről letiltom, ahol naponta láthatom online. Általában 1-2 kiskaput nyitva hagyok, sosem lehet tudni alapon: telefonszám, viber, e-mail...volt aki ott jött vissza, hiába miatta szakítottunk és engem gyűlölt.
2022. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!