Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, az osztálytársam. Szerelmes vagyok belé. Csak az a baj, hogy az egyik barátnőm is szereti. És ő szinte mindent megtesz a cél érdekében. Pl.: beleül az ölébe, ölelgeti. Tegnap mondtam neki az ebédlőbe, hogyha befejezte a kajálást, akkor jöjjön fel a termünkbe. Erre ő azt mondta,hogy még eszik. Közbe meg már kivitte a tálcáját. (tehát befejezte az evést).Csak ott akart maradni a fiúval. Meg ilyenek. Én meg nem vagyok ilyen túl nyomulós. Bár mostanában már én is kezdek "nyomulni". Mármint úgy odamegyek az egyik osztálytársnőmhöz, és a fiú helyére ülök, meg ilyen apróságok. Ma mondta, hogy már megint a helyén ülök, de ilyen viccesen, én meg azt mondtam neki, hogy üljön mellém, vagy menjen máshová. Ő erre mellém ült. Én meg átkaroltam. És nem ellenkezett.

Mindig szokott becézgetni, meg néha mmegölel, megsimogat. Ez tudom, hogy már jelenthetné azt, hogy én is tetszem neki. De akkor mért hagyja, hogy az amásik lány az ölébe üljön, meg hasonlók?


2010. szept. 17. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem azzal fog összejönni a srác aki hamarabb beadja a derekát :D hány évesek vagytok ?
2010. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk. És én simán beadnám a derekam.
2010. szept. 17. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
értem próbálj meg vele beszélni :D kérdezz rá h tetszel e neki :)
2010. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13 évesen ajánlom figyelmedbe a Micimackó című rajzfilmet..
2010. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Légy szíves írjatok még!
2010. szept. 18. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék 13 évesen mit értettél az "én beadnám simán a derekam" mondatoddal.
2010. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszokat. Márbocs, de nem prédikációt kértem.
2010. szept. 19. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
:D Én is pont 13 vagyok, 14 leszek majd februárba, még messze van. Tehát, nekem is van egy osztálytársam (fiú), aki egy igazi csajozós fajta, ő mindenkivel szórakozik. Van egy aki nagyon szereti, de a fiú nem. A lány mindig az ölébe ül, a fiú mindíg fogdossa, a lány pedig engedi. A fiút eggyáltalán nem érdekli a lány, csak szórakozik. Nem azt mondom, hogy az a fiú, aki neked tetszik is ilyen, hanem meséltem neked egy példát. A fiúk ilyenek, minden lánnyal szórakoznak, de csak 1 kell nekik igazán: akit sose kaphatnak meg (álltalában). Ezeket onnan tudom, hhogy látom miket csinálnak, meg mesélik egymásnak a trófeáikat, nem onnan, hogy nekem már annyi barátom volt, hisz egy se volt. Talán pont azért mert annyira ismerem őket, majd gimiben......, de te attól még összejöhetsz vele :D nem azért mondtam, csak az lényeg, hogy ne legyél nyomulós,mert az unalmas nekik, de legyél mindíg kedves és várd meg amíg a fiú lép.
2010. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyis próbálnak szórakozni, de nem mindenkinél jön be....... mindenki más horogra akad, vagy akar ráakadni.
2010. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!