Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasi alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi alacsony (168cm)de emellett izmos vagy jól tud verekedni akkor az ugyanúgy biztonságérzetet ad nektek mintha magas pasival lennétek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy lányoknak azért fontos, hogy egy pasi magas legyen mert az olyan biztonság érzetet ad.De ezt ugyanúgy egy alacsonyab srác is megadhatja, ha izmos vagy jól tud verekedni és meg tudja védeni a lányt ha úgy alakul a helyzet nem igaz?Vagy nem ezen múlik a dolog?

2022. máj. 9. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy “kell” hogy legyen esélye???

És aki szereti, ha fél fejjel magasabbak nála, azzal mi van?

2022. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

11

Rosszul fogalmaztam, elnézést.


Úgy értettem, hogy statisztikailag nyilván van esélye.

2022. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

1. verekedős idiótával eleve nem is kezdek, mert nem tudhatom, hogy mikor fog engem "helyre tenni"

2. izmos - az meg tud jól kinézni, de ismerősöm pl kb szélesebb volt, mint magasabb, úgy kigyúrta magát > nevetséges szint

2022. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!