Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasi alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi alacsony (168cm)de emellett izmos vagy jól tud verekedni akkor az ugyanúgy biztonságérzetet ad nektek mintha magas pasival lennétek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy lányoknak azért fontos, hogy egy pasi magas legyen mert az olyan biztonság érzetet ad.De ezt ugyanúgy egy alacsonyab srác is megadhatja, ha izmos vagy jól tud verekedni és meg tudja védeni a lányt ha úgy alakul a helyzet nem igaz?Vagy nem ezen múlik a dolog?

2022. máj. 9. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem a dzsungelben élünk. Mégis hol kell fizikai védelem? :D

A verekedős pasikat meg nem szeretem.

2022. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Ha fekeke audiból száll ki akkor biztos tud vigyázni rám.

24L

2022. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindig nálam magasabb pasikal volt dolgom, de a jelenlegi partnerem kb max 170 cm, én meg 163 vagyok. Olyan kisugárzása és humora van, hogy sose gondoltam bele abba, hogy az zavarna, hogy alig magasabb mint én. Nem tudom tud-e verekedni, de nem is lényeg, így is biztonságban érzem magam vele.
2022. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Igazából teljesen mindegy, hogy tudsz e verekedni vagy sem. Az utcán nem lesz kesztyű, nem lesz ring. Ellenben lesz kés, vipera, boxer, macskakő stb. Ha ezek ellen tudsz védekezni amit úgy tudsz a lány tudtára adni, hogy közben nem fényezed magad akkor félig nyert ügyed van.


Ha izmos vagy és jó kiállásod van már az is egy jó pont kb. a nők felénél.


A magasság kicsit neccesebb. Ha egy nőnek nem jön be a magasságod akkor az előbb 2 dolog szinte semmit nem ér. Elkönyveli, hogy nem illessz hozzá aztán csá. Ez sajnos ilyen :/.


Én 173 centi vagyok, 62 kiló, vékonyabb testalkatú. Sosem volt gondom a pártalálással. Valahogy mindig kifogtam azokat a nőket akiknek az olyan stílusú srácok jönnek be mint én. Nem vagyok izmos (max a testalkatomhoz képest), önvédelmet is csak közepes szinten tanultam, nem vagyok profi benne, de meg tudom védeni magam ha úgy alakúlna. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem számít, hogy nézel ki, mennyi pénzed van, milyenek a készségeid. Te is meg fogod találni azt aki hozzád illik. Max több időbe fog kerülni.

2022. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nemaRendőrség ***** válasza:
59%

Milyen magas vagy?


Ha megnézel egy magas vs alacsony box meccset, ahol nincs súlykorlát, akkor bármilyen erős is az alacsony, a magas nyer.

Egyszerűen nem lehet behozni azt az előnyt amit egy közel 2 méteres szárnyfesz távolság jelent, még neked 160 körül lehet. Konkrétan annyi centivel közelebb kell jönnöd amilyen magas vagy, hogy elérj.

Addig már rég leütnek

2022. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, semmi bajom az alacsony csavokkal, sot, a vekonyak is az eseteim, csomo ilyen volt mar, de azért 170 centi legyen meg. Amugy meg sosem kellett egyiknek sem verekednie, de ha arra kerulne a sor, akkor nem ereznem magam biztonsagban egy 168 centis srac mellett, mert kb siman felkapjak.
2022. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezt szó szerint veszitek. Nektek is az arányos testalkatú lányok tetszenek, mert úgy néznek ki, mintha egészséges utódot szülnének, és akkor is ez a vonzó, ha nem akar az adott férfi gyereket. Tök mindegy, hogy valaki konkrétan meg tud-e védeni, ha ÚGY NÉZ KI, az sokkal többet számít.
2022. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a biztonságérzet miatt tetszik magasság, egyszerűen bejön és kész. Pont ahogy pl a barna szemek, nem kell ebbe semmit belemgyarázni. És alapból kuka, aki verekdik, meg agresszív természet. Nameg 10 centivel több vagyok az emlitett magasságnál...
2022. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

Nem a biztonságérzet miatt tetszenek kizárólag a 185-190cm-es pasik, hanem, mert őket tartom férfiasnak.

2022. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az átlag női magasság 164 cm, ezért egy 168 centis pasinak kell, hogy legyen esélye nőknél.


Én 180 cm magas vagyok, elég érdekes lenne, ha nem adnék esélyt 184 cm magas férfiaknak...


Ha erős vagy, az jó. Verekedni meg tényleg nem köll.

2022. máj. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!