Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így elmenjek az idegenlégióba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elmenjek az idegenlégióba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egész fiatalkoromban meg voltam győződve arról hogy az idegenlégióba szeretnék menni, azonban most közbe jött a szerelem, olyannyira erős hogy most mentem volna május elején franciába de visszamondtam hogy nyílván nem megyek, azonban még mindig vágyakozom kifele, nem volt soha szerelmem, párkapcsolatom, most meg minden túl jó...

Érdemes kimenni? Sokan mondták hogy ők is nő miatt nem mentek és megbánták..

Előre is köszi.



2022. máj. 5. 18:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kérdés lényegessége nyílván a tapasztalatok miatt... hogy van-e saját tapasztalat, kibírta-e a párkapcsolat, megbánta stb?
2022. máj. 5. 18:16
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem álom és nem hivatástudat az, amit bármikor bármiért feladsz. Az ilyeneknek szerintem nincs helye olyan helyen ahova kell az elszántság akarat kitartás, önmegvalositás, hivatastudat
2022. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

+1

Az a nő a valós társad, aki melletted van az utadon es nem az utad akadalyozza.

Azaz talán egy francia légikísérő lenne. De csak annak tenyleg aki meg isbvalositja tényleg az álmait.

2022. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
A nők elárulnak, a bajtársak nem.
2022. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen életed lesz: [link]


De szar viccek nélkül - miért lépnél be? A katonaság "szívás", nem olyan kis laza menetelés vagy poénarzenál, mint sok filmben, az amcsik pátoszával megfűszerezve!

2022. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Áhhá, magyarul, semmi jó nem sülne ki belőle a kapcsolatot tekintve... igazából mint mondtam eléggè elszánt vagyok ezzel kapcsolatban mèg mindig...
2022. máj. 5. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit keresel az idegenlégióban, ami számodra vonzó?
2022. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sportolok amiota az eszemet tudom, a szüleim nem is voltak kellően engedékenyek de túl szigorúak sem, a megmérettetés, a szélsőséges helyzetekben való reakcióm, a megoldóképességem, és az érdekel (hogyha már létezik ilyen) hogy valójában meddig bírnám, könnyen mondja bárki hogy én kibírnám, ahogy énis minden felületen, de mégiscsak érdekelne, az a legendás légiós bajtársiasság, és a harcismeret, igazábol minden miatt vonzz
2022. máj. 5. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz légiós lenni?

Egy rokonom volt légiós, '56-ban ment Franciaországba a feleségével. Lehúzott 5 évet. Haláláig nem mondott róla semmit a feleségének se. Egy szót nem mesélt. De az biztos, hogy annyi platina volt benne a koponyájában, egy sérülés után, hogy amikor meghalt, az állam "visszavette".


Egy 40 körüli férfiról hallottam, hogy volt légiós. Egy kocsmában majdnem agyonvert valakit, mert szólt neki, hogy lóg a cipőfűzője. Mesélte, hogy ölt már gyereket és nőket is. Teljesen elmebeteg szerintem, már ránézésre se százas.


Fel nem foghatom, hogy miért akarja ezt valaki önként.

2022. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj fiú.


A szerelem olyasmi, ami van aki életében el sem jön, és olyan csoda, amiért érdemes élni, tenni, kockáztatni, megtapasztalni. Nem tart örökké, de maradandóvá át tud formálódni egy más minőségben. Akik azt mondják megbánták, azok nem szeretettel állnak a helyzethez, és hálával, pusztán egoval, és kapni akarással. S mivel nem azt kapták amit elképzeltek így elkezdték megélni rossznak... Így is lehet, ez a legbutabb hozzá állás. Emelt szinten a szeretet van, és egy szép emlék.


Légiós bármikor lehetsz, szerelmes nem...

2022. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!