Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kórhazsorozatokban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kórhazsorozatokban az orvosok es ápónők között a sex. Szinte elengedhetetlen, ez Magyarorszagon is így van a gyakorlatan?

Figyelt kérdés
Szinte az összes kórhaz sorozatban szereplő orvosok,nőverek között termeszetes,elengedhetetlen az időnkenti sex!Ennek alapjan feltetelezem,hogy nalunk is így van!Kernem,hogy a kerdesemre csak illetekesek valaszoljanak,akik szinten ezt csinaljak ügyeletben vagy mas alkaommal.
2010. szept. 16. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a Csillagkapu Parancsnokság pedig ott van a Cheyenne-hegység alatt...
2010. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 orsybaba88 ***** válasza:
ahol jó a kollektíva, úgy értem más helyen is, nem csak kórházakban, szerintem van ilyen. de én sajna még nem dolgoztam ilyen helyen:(
2010. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát öcsém jó nagy hülyeség amit gondolsz! A TV-ben el kell adni ezeket a dolgokat... Baromi ritka, hogy az, hogy ez megtörténik!
2010. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint bármilyen munkahelyen, a kórházban is éppen ugyanolyan gyakori. Szóval meglehetősen ritka. Amúgy elárulok egy titkot: a sorozatoknak legtöbb esetben semmi, de abszulút semmi közük az élethez. Mutatóban csak azért, mert a színészek emberek. Ezzel véget is értek a hasonlóságok. A kórház sorozatok pedig kb sci-fi kategória. A vészhelyzet pedig kész röhej gyógyításilag :)
2010. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha csinálnának egy teljesen életszerű kórházi sorozatot, kicsit lapos lenne :D
2010. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
hát nincs igazatok. nekem sok eü dolgozó ismerősöm van,és bizony folyik ám a beltenyészet rendesen. de ez köztudott,hogy az ápolónők és a rendőrnők mind k..vák.(de csak éjszakai müszakban)
2010. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

van egy ötletem: gyűjthetnénk Isaura-nak, hogy felszabadítsuk a rabszolgaságból!

Jesszus!!!!

2010. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki az az Isaoura épolónő?
2010. szept. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!