Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a hiradóba szerepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a hiradóba szerepelt 16éves szatirhoz?

Figyelt kérdés
hát azt mondták hogy akár 2 évet is kaphat de nem molesztálta a lányt csak megmutatta a fütyköst amit nem értek a lányoknak a fütykös tetszik miért irritálta annyira ha nekem megmutatná 1 gyerek a dákeszt jót nevetnék rajta ha 1 lány a mellét annak nagyon örülnék és nem esne rosszul és ha pl megláttya apját fürdés közbe véletlen attol is ennyire ki akad?
2010. szept. 16. 14:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

2 napja sír :)))))

ez már kezd tragikomédiába menni ...

csak az a tragikum, hogy a nagy semmiért a srác élete ketté törik

azt meg nekem se mondja senki, hogy egy meztelen fiú test láttán az ember 2 napig sír :)))

én is tudok ennél durvább storykat, és mégsem sírt senki

2010. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

14:22

"szerinted a nudista emberek nem normálisak?? "



azok ugyan úgy exhibicionisták, mint ez a srác, na de kinek ártanak ezzel ?

2010. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes,hogy szerencsétlen srácot 2 évre akarják becsukni,mert nem jött még meg az esze és kicsit hiperaktív,másokat (cigók) meg gyilkosságért felfüggesztettre ítélnek.Itt vagy valami sumák van,vagy a csaj és családja durván konzervatív idióta,akiknek egy csepp humorérzéke sincs.Nem azt mondom,hogy helyes dolog az ember p*csét az utcán mutogatni,de ez kicsit túlzás.
2010. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
69%
14:38 - íme végre egy épelméjű ..
2010. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

14:38- nak teljesen igaza van.


Azért annyit hozzátennék, hogy ilyen erővel, diszkókból is esténként el lehetne vinni pár embert, pláne amikor a táncparkett közepén szopja a csaj a csávót és azok sem többek 16-18 éveseknél.

Röhej az egész, ebből áll a mai "társadalom".

Nem csodálkoznék, ha már máskor is csinálta volna, csak a reakció az volt, hogy bekapták neki.

2010. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem megérdemli, nagyon nem bírom az ilyen perverz hülyéket., 10 év múlva megmajd megerőszakolja a nőket, nemcask villant nekik...

lehet hogy nem, persze, de akkor peche volt, legalább a többi kis hülye megtanulja hogy ilyenekkel nem játszunk.

2010. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem lesz ebből 2 év, adnak neki pár hónap felfüggesztettet. Nincs az a bíró, aki 2 évet adna neki. Az már nagyon durva lenne.

De azon és is jót nevettem, hogy a felesége 2 napja nem alszik. :D

Nagyon durva. Amúgy nem lett volna joga megfogni az apának. Én maximum kiokítottam volna. De hogy rendőrt hívni? Ez kész.

2010. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

15:00

na ja, az nem gáz, hogy 14-15 évesek szopkodják egymást a táncparkett közepén, csak a lényeg, hogy a liftben ne mutogassa, na :) várjon a discóig!

2010. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"egy meztelen fiú test láttán az ember 2 napig sír "

én max a röhögéstől....XDXDXDXDXD

2010. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%

14:22-es: "A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18


szerinted a nudista emberek nem normálisak??"


Elnézést, rosszul fogalmaztam,

"egy nudista strand - ahol mindenki tudja, hogy az emberek meztelenek, és csak az megy oda, akit nem zavar, - meg egy nyilvános hely, ahol normális emberek felöltözve vannak. "

Ezt csak úgy értettem, hogy a nudista strandon normális dolog a meztelenség, egyéb nyilvános helyen meg az a normális, ha fel vannak öltözve. Igy utólag tényleg félreérthetö.

2010. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!