Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a hiradóba szerepe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a hiradóba szerepelt 16éves szatirhoz?

Figyelt kérdés
hát azt mondták hogy akár 2 évet is kaphat de nem molesztálta a lányt csak megmutatta a fütyköst amit nem értek a lányoknak a fütykös tetszik miért irritálta annyira ha nekem megmutatná 1 gyerek a dákeszt jót nevetnék rajta ha 1 lány a mellét annak nagyon örülnék és nem esne rosszul és ha pl megláttya apját fürdés közbe véletlen attol is ennyire ki akad?
2010. szept. 16. 14:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
itt a video [link]
2010. szept. 16. 14:13
 2/28 anonim ***** válasza:
69%

én is pont most írtam ki a kérdésemet erről, de sztem, egy kész vicc ...


szerencsétlen 15 éves srác poénkdott a csajszival, és akkro 2 év ???? normálisak ezek ??


mellesleg akkor a nudistrandon hány embert be lehetne csukni ?? hát ott még kisebbeknek is mutogatják ám !!


úgyhogy sztem egy merő álprűdség ..

én a kiscsaj helyében jót nevettem volna és ennyi

(lány vagyok)

2010. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ: hogy volt felöltözve a lány? ha ribancosan ez van. megérdemelte.

Ha nem , akkor sajnálom. Tudod b@zdmeg. k.rvára nem örülnék neki, ha egy idi.óta f.asz gyerek mutogatja a f.rkát- Kur.vára nem vagyok kíváncsi hogy néz ki.

Tudod kinek a f.rkát szeretem?A barátomét. Nem idegen f@szkalapokét.

2010. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
de felfogod, hogy egy 15 éves kis hülye srác poénkodásáról van szó és akor itt börtönbüntetésről beszélnek ??
2010. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Az elsönek: az azért nem mindegy, hogy nodista strand - ahol mindenki tudja, hogy az emberek meztelenek, és csak az megy oda, akit nem zavar, - meg egy nyilvános hely, ahol normális emberek felöltözve vannak. Ezzel a logikával ha valaki megereöszakol egy nöt, és megbüntetik, akkor az sem jogos, mert az emberek szoktak szexelni.
2010. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Felfogtam., hogy 15 évesről van szó. És? Attól még nem vagyok kíváncsi egyiknek sem a f.rkára, még akkor sem ha jól néz ki. Börtönbüntetés?Lehet kicsit túlzás, de ez van.

Most 15 évesen ilyen, később mi lesz?

Nem vagyok prűd az biztos, de azért a nudista strand is teljesen más. Oda direkt azért mennek, hogy meztelenek legyenek. És mindenki tudja, hogy ott meztelenek.

2010. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
na hey, azért itt nem igazán sexről volt szó, sztem ez hülye hasonlat
2010. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18



szerinted a nudista emberek nem normálisak??


az öregnek volt joga megfogni a fiút, hogy ne menjen el ?

Nem hiszem



2 hónap valamilyen neveldében szerintem elég lett volna

2010. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%

Azt mondja a felesége 2 napja sír XDXD Mennyit sírhat ez egy szex után amikor vagy 10 percig lát egy f@szt :D:D


Hát ez baromság csak hülyült a gyerek valszeg mit kell itt túlparázni. Részegen egy haverom lehúzta a gatyáját azt mégse lett senki lelkisérült lol ez már hülyeség :D

16/F

2010. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

figyelj, én lány létemre max egy jót röhögnék, ennyi, most mi a frászért kell ezért idegrohamot kapni pl???


nagyon durva ... na meg ezzel az erővel, hányszor hallottam én már, hogy gimiben x és y a vendégdiák német lányoknak mutogatták poénból, azok meg persze jót nevettek .. ennyi, semmi több

2010. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!