Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 180 cm feletti fiúk! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180 cm feletti fiúk! Ti járnátok egy picike lánnyal?

Figyelt kérdés
Járnátok egy 160 cm-s lánnyal?Vagy ez nektek nem számít?Ha egyébként szép lányról van szó,csak picike.Nem zavaró?
2010. szept. 15. 21:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem zavaró. Szerintem aranyos.
2010. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Kamuuu ***** válasza:
Nem én 1 220cmes lánnyal akarok járni aki nálam (nem tudom mennyi vagyok) kb 40cmrrel nagyobb :D Igen persze hogy a pici lányok a jobbak:D:D
2010. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, 164 cm, és engem egyáltalán nem vonzanak a 180 cm-nél magasabb férfiak. Engem egyszerűen zavar, ha valakinek csak úgy tudok az arcába nézni, hogy fel kell emelnem a fejem. És zavar, hogy nem látok tőle semmit, ha elém áll. Úgy érzem magam, mintha teljesen elnyomna egy ilyen nagy ember.

Persze ez nem azt jelenti, hogy ha megszeretnék egy tőlem sokkal magasabb férfit, akkor emiatt nem lennék vele együtt. De eleve nem közülük válogatok. Jobban szeretem azokat, akik max. egy fejjel magasabbak tőlem és nem nagy darabok.

2010. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

van egy ismerősöm, ő 195 fele van, a bnője meg 150 :D

a csajt zavarta kicsit az elején, mindig azt mondta, h túl magasra kell néznie, a pasi meg azt mondta, hogy legalább tud állva sz.pni :D

nade a lényeg, hogy sztem senkit nem zavar :D

2010. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Fene vigye el nekem 171 cmsen semmi esélyem a pasiknál... Igy jo a kicsi lány úgy jó a kicsi lány a magasabbak meg már ácsolhatják a koporsójukat? Tudjátok mit? Csak azért is magassarkút fogok hordani!
2010. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
10:56 vagyok: :)
2010. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

22.27-es

Én egyetértek veled. Én 162 centi vagyok. De engem is zavarna, ha a fiú 180 centi felett lenne. Viszont ha úgy lenne, hogy már jóba vagyunk meg alakulgat, akkor nem érdekelne. Nem emiatt szakítanék vele.

Csak én sem közülük válogatok.

Amúgy is a szerelem nem magasság függő. :)

És aki írta, hogy a 171cm-vel nem tud pasit szerezni...Szerintem csak rossz helyen keresgélsz. :) Biztosan vannak olyan pasik, akiknek bejönnél.


Viszont én néha szeretnék azért magasabb lenni. Sokszor ért már bántás. Hogy kicsi vagyok. És elég negatív kritikák voltak ezek. Bár tudom nem kell ezzel foglalkozni, de valahogy még is a szívemre vettem.:S

2010. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít. Én 186 vagyok kb, ha a lányban meglátom azt a bizonyos valamit, amitől vonzódom hozzá, az se érdekel, ha 140 centi, de miattam 210 is lehet.
2010. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

10:56-nak

nyugi, én 194 vagyok és a magasabb lányokat jobban szeretem :) előző barátnőm 175 cm volt :)

jobban szeretem, ha nincs akkora különbség közöttünk, szóval van esélyed hidd el :)

am a kérdésre válaszolva azért engem sem zavarna, ha a lány csak 160 :) nem a magasság a legfontosabb

2010. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

én kb 185 cm vagyok, de nem tetszenek az alacsony lányok.

25F

2010. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!