Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem vesz észre?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 3 éve szerelmes ugyanabba a srácba aki történetesen 3 évvel idősebb nála és észre sem veszi.

Barátnőm nem ismeri személéyesen a pasit de oda van érte, ez szerintem baromság de a barátnőm ezért támogatom.

Tényleg gyöngyörű lány vékony, karcsú derék jó seggek isteni lábak kreol bőr nagy barna szemek. Viszont nagyon félénk és csendes(ez rólam nem mondható el).

Mivel tudnánk felvonni rá a lány figyelmét, gondolta mmár olyanra h a sulifolyosón megszólítja meg ilyenek, de konkrét ötletem nincs!

SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!


2010. szept. 15. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

ha 3 éve elmennek egymás mellett a fiú biztos észre vette már. ha tetszene neki a lány már rég lépett volna, de gondolom látta már és nem fogta meg, ezért nem is érdeklődik. veszett fejsze nyele.

max még a belsőre játszhattok, hogy majd az megfogja, ahhoz meg h megismerjék egymást egy társaságba kéne keveredni... nemtudom hogyan kicsit nehéz ügy.

meg lehet tenni(nálam bevált), hogy megtudjátok merre szokott lógni a srác, vagy hol szokott bulizni és ti is oda mentek. nekem úgy volt hogy egy rendezvényen össze futottam egy sráccal aki nagyon tetszett nekem már régóta, midnig szemezgettünk de nem volt semmi. aztán ott lehetőség adódott a beszélgetésre:)

L/16 sok szerencsét:)

2010. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

fiatalok...

14

2010. szept. 17. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
"ha tetszene neki a lány, már rég lépett volna," - ez egy butaság, ami a 100 évvel ezelőtti ismerkedési szokásokban gyökeredzik. Egy 14-éves fiúnak az ÖSSZES LÁNY tetszik.
2010. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor a fiú 17-18 éves lehet. tehát egy 18 éves fejével kell gondolkodnotok, hogy becserkészhessétek :D
2010. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ajjajajj:)

igen itt kezdődnek a problémák... :/

:D

2010. szept. 22. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
holnap fogod látni a suliban? mert akkor kéne lépni vmit!
2010. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fiúnak fiatal kora ellenére, már van kialakult ízlése, és nem egyezik a tieddel.
2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!