Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az a bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az a bizonyos fiú? : /

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliba..Már régóta szemezgetünk.

Legutóbb köszönt is nekem. Mosolygott minden. Ha találkozunk állandóan bámul.

Nem egy osztályba járunk)

Csak azt nem értem , hogy miért ilyen? Mert kiderült róla, hogy van barátnője még hozzá nem is mostanában kezdett el járni valakivel...

Miért húzza az agyam??-.-"

Már mindegy amúgy. Mert tudom is, hogy semmi sem lehetne köztünk. Legközelebb inkább rá se nézek. Csak kíváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok erről.

Miért csinálja ezt egy fiú?


2010. szept. 15. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem teccel neki de csak a kihívást keresei hogy a barátnője nem tudja meg akk hány lánnyal tudja szülni a levet
2010. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tetszel neki
2010. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát..az addig biztos, hogy tetszem neki...

De akkor sem értem, hogy miért ilyenek egyes fiúk.

Van barátnője, de azért még is más lányokat hülyít.

2010. szept. 15. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
talán nem szereti már a baátnőjét
2010. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

csak flörtöl.:)

Tök természetes.Nem hülyít,akkor hülyítene ha fűzne is közbe.

Nem vakságot fogdott meg némaságot a csajnak.

Amúgy hány évesek vagytok?

20/L

2010. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ő 18-19 (nem tudom pontosan), én 17.

Ez igaz.

De ha nem hülyítene, akkor gondolom nem köszönt volna nekem. A hülyítést még mondjuk " beértem" volna annyival, hogy bámul mikor találkozunk.

:)

2010. szept. 15. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Eéőző vagyok.:)

Párkapcsolatban élek 3éve.Szeretem a párom, de egyetemen megnézem a jó pasikat, néha-néha össze akad a tekintetünk.És másnap ráköszönök az illetőre.Nem akarok tőle semmit csak "ismerkedek"(ismerősöket szerzek).Lehet ez hülyén hangzik és jöhetnek az oltások, DE nem vakságot igértem és azt sem hogy nem beszélgetek fiúkkal.

Sok ismerősöm így szereztem akikkel még most a barátom mellett is tartom a kapcsolatot.:)

20/L

2010. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én nem oltalak le ezért, mert ez igaz, hogy nem vakságot fogadtál ,hanem hűséget.

Csak valahogy egy kicsit mélyen érintett a dolog, mert úgy gondoltam, hogy végre van akinek tetszek. És köszön is...erre jött a pofon, hogy van barátnője. :) De ilyen az én formám :D

Lehet a sors nem nekem szánta őt. EZ van . :)

2010. szept. 15. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nem azt jelenti h nem tetszel neki az ember nem azzal "ismetkedik" aki nem jön be neki
2010. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!