Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem ontja a bölcsességeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem ontja a bölcsességeket Facen, meg hogy a kéz és lábápolásból Ő mennyire jól megél, közben meg tudom, a titkát hogy mással is foglalkozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, gyerekes bosszú lenne, de engem nagyon irritál ha valaki bort iszik és vizet prédikál.. Szóval legszívesebben leleplezném ország világ előtt, hogy azért mást is elápolgat ő a kézen és a lábon kívül.. 😁🍆

2022. ápr. 8. 07:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
9%
Kommentelj neki valami félreérthető (vagy félreérthetetlen) utalást!
2022. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

Miben nem értek egyet??

Abban, hogy úgy gondolod, bármi közöd van az exedhez és a saját kicsinyességed miatt hitelrontásig alacsonyodnál.

Azért dühít fel, mert volt ilyen exem, aki csak azért, mert kidobtam, mindent megpróbált, hogy befeketítsen. Alapja ugyan nem volt, és könnyen lehet, hogy neked sincs, de nem ez a lényeg, hanem, hogy hagyd békén, mert semmi közöd hozzá.

2022. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%
Api! A jutub tele van egy csomó személyiséget fejlesztő anyaggal amik főként az ego-val foglalkoznak. Hajrá! ;)
2022. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo napiszarra akarja kirakni xd
2022. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezaz, írd ki szépen ide ország-világ elé az atombiztos terved.


Amúgy meg tök sikeres lennél, ha ezt a rengeteg időt és energiát értelmes dolgokba fektetnéd.

2022. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora élettelen nyomi vagy.
2022. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod a "titkát"?
2022. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, gyerekes bosszú lenne, DE..."


Itt a vessző helyett elég lett volna egy pont a mondat végére.

Értem én, a gyermeki lélek, meg sosenőjjünk fel és miegymás, és elhiszem, hogy rövid távon kielégülnéne a bosszúvágyad, de felnőtt értelmes homo sapiensként nem kéne túllépni azon a szellemi nívón, hogy kitépkedjük a bogár lábait, csak mert rosszkor volt rossz helyen?

2022. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Tehát van róla néhány intim képed, és ki akarod tenni a napiszarra, mint prostit.

Szánalmas vagy, nem csoda, hogy kidobott. Remélem, hogy olvassák a fiatal lányok a kérdést. Ezért nem küldünk a nyomorultaknak meztelen képet, és hagyjuk, hogy lefényképezzenek.

2022. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
97%
Féltékeny vagy, hogy már nem téged ápolgat?
2022. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!