Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi, Randi, Randi? Párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi, Randi, Randi? Párkapcsolat építés mesterfokon? Help

Figyelt kérdés

Tudom sokszor szerepelt már ebben a témában az ilyen típusú kérés, de minden helyzet más ezért új kérdést teszek fel :D


Szóval a szitu az hogy 22 éves srác vagyok, de úgymond a "hagyományos" ismerkedés randizgatás nem nagyon megy. Mert hol így hol úgy szedtem össze az exeimet.. nem is volt fél évnél hosszabb kapcsolatom. Most azonban megismertem egy lányt, van együtt óránk is stb. Meg azonos sport egyesületben is vagyunk, ahol én nem sportolok hanem tikárkodok.. Szóval az első párbeszédek megvoltak, azt gondolom a szimpátia is megvan, mert busszal együtt jöttünk haza... dumálgattunk elég sokat, meg megkért hogy mennyünk fel 1 buszmegállót hogy legyen hely, mondjuk hihető volt mivel 2 ember utazott rajtunk kívűl.Szóval azt gondolom a szimpátia megvan az ő részéről is. Azonban félék attól hogy ellaposodik a kapcsolat, mármint tipikus baráttá válok. Oké hogy elhívom valahová... de egyáltalán hogy tapogatózzak hogy van e pasija stb. Meg hogy kéne ez az egész? Olyan vagyok mint egy 15 éves. Nem tudom mit tegyek hogy ne legyek tolakodó, de ne is rontsak el semmit..


ti mit tennétek?


2010. szept. 14. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti elhívnám valahová, ne aggódj szerintem emiatt. Ha bejössz neki úgyis igent mond, ha meg nem akkor megmondja h van pasija. Ennyi, nem kell túl bonyolítani. 20/L
2010. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan elhívhatod. Hogy előtte megtudd, milyenek az esélyeid, pl mondd el milyen csinos, vagy milyen jól áll neki ez a frizura, talán akkor látod rajta, hogyan fogadja a bókjaid. De ha olyan viszonyban vagytok, meg is kérdezheted nyíltan, van-e barátja, végülis vesztenivalód nincs.
2010. szept. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!