Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor csúnya vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csúnya vagyok vagy szép?

Figyelt kérdés

Az előző sulimba minden fiúnak tetszettem, most meg uj suliba mentem, és már alig párnak.Itt ebben nem találom magam olyan kiemelkedönek, mint ott.

De miért?

Lehet az is ok, hogy nincsen olyan jó hangulatom , mint a máasikban?


2010. szept. 14. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem tűnsz ki a többi lány közül (ők szebbek)
2010. szept. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok ;)


E.

2010. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Úristen... Ez egy tényleg nagyon nagy gond... -.-" Az az oka ennek, hogy nem tetszhetsz mindenkinek..... Fogadd el...
2010. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is mindig így voltam / új suli - nulla önbizalom/. Szerintem kis idő kell, hogy "ki tudj bontakozni", visszaérjen újra az önbizalmad. Ami ezeket a dolgokat (mint a vonzalom is) bevonzza majd;)

22/L

2010. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Keresd inkább az ellenségeidet,a suliban,az sokkal rajabb!!!
2010. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!