Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor csúnya vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor csúnya vagyok vagy szép?

Figyelt kérdés

Az előző sulimba minden fiúnak tetszettem, most meg uj suliba mentem, és már alig párnak.Itt ebben nem találom magam olyan kiemelkedönek, mint ott.

De miért?

Lehet az is ok, hogy nincsen olyan jó hangulatom , mint a máasikban?


2010. szept. 14. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fasszaa a képed
2010. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen nekem is tetszel a kep alapjan
2010. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
A hangulat sokat dob azon, hogy kit mennyire vesznek észre. Egy boldog ember jobban kitűnik a tömegből.
2010. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kép hol marad?
2010. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne az alapján gondolkozz csak, hogy kiktől kapsz visszajelzéseket. Lehet, hogy olyan gondol rád elalvás előtt, akiről álmodban sem gondolnád.
2010. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
ne akarj lenni a legnagyobb pics@ a suliban. Ezen szöveg alapján 100% pedig az esélyed rá, hogy az vagy. Vedd észre, nem te vagy a világ közepe.
2010. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nm én vagyok a világ közepe.

Csak fura az új suli, meg még ez is...

2010. szept. 14. 22:42
 8/15 anonim ***** válasza:

A te külsőd nem változott.

Ha egy fiú rád néz,az nem azt jelenti hogy tetszel neki,hanem azt hogy rád nézett.

"Az előző sulimba minden fiúnak tetszettem".Sosem tetszettél minden fiúnak.Csak a te elszállt agyad hiszi ezt.De most a valóság megmutatja az igazi arcát.

2010. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem csak rámnéztek hanem mondták is, vagyis úgy visszahallottam.

Jó nem az összesnek , de soknak.

2010. szept. 15. 06:35
 10/15 anonim ***** válasza:
hat biztos az uj suliban sokkal jobb csajok vannak nalad.....
2010. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!