Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá, ha egy lány, aki nagyon tetszik nektek megtenné az első lépést nálatok?

Figyelt kérdés
Örülnél neki? Vagy nem? Mit szólnál hozzá, ha egy olyan lány lépne nálatok (pl elhív valahová) aki nagyon bejön nektek?
2010. szept. 14. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát ha velem történne ez akkor örömömben nemtudnám, hogy mit csináljak a szájam meg a fülemig érne és lehet, hogy örömkönnyeket is ejtenék (persze otthon) :)

16f

2010. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :D


Nos, elhívott, de nagyon sokat segítettem neki ebben. :D A srác odajött hozzám, egy picit izgult és szorongott, de természetsen mindent megtett hogy a lehető legférfiasabban viselkedjen (láttam a srácon hogy egy nagyon picit félénk, de szerintem ez aranyos volt tőle.), beszélgettünk, majd már ott volt a a nyelve hegyén hogy EL SZERETNE HÍVNI! :D De sajnos nagyon izgult, pedig majdnem kimondta... :( Majd felvetettem, hogy óh éppen nem csinálok semmit a hétvégén, és jaj, még nem is tudom hová menjek... Erre a srác felvetette, hogy mi lenne, ha elmennénk valahová! XD Én mondtam, hogy nagyon szeretnék a Margit-szigetre menni, erre azt mondta hogy ő szívesen elvisz engem! :D Aztán természetesen egy picit szinészkedtem, megjátszottam hogy én erre aztán abszolút nem számítottam, de ha már így alakult miért ne mennék vele. :D XD XD Nagyon boldog vagyok és szerintem nőiesen viselkedtem, ami nagyon fontos nekem. :)

2010. szept. 15. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!