Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá, ha egy lány, aki nagyon tetszik nektek megtenné az első lépést nálatok?

Figyelt kérdés
Örülnél neki? Vagy nem? Mit szólnál hozzá, ha egy olyan lány lépne nálatok (pl elhív valahová) aki nagyon bejön nektek?
2010. szept. 14. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerinted? Már a kérdés és agyhalott! Pörögnék a seggemen örömöbe. Hívd el nyugodtan. Nem fogsz nyomlósnak tünni!!

19/F

2010. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem minden fiú örülne neki, mint én is:P
2010. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Személy szerint örülnék neki, mert az az igazság, hogy eléggé visszahúzódó és félénkebb természetű vagyok ;)
2010. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt de a 2. kimaradt
2010. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan hívj el :)
2010. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő 17F én 16L vagyok. Úgy tetszik nekem a srác, nagyon szeretem Őt. :( És a barátja azt mondta, el szeretne hívni a hétvégére, csak fél hogy visszautasítom és most nincs önbizalma elhívni engem. (Nemrég sokat csalódott.) Pedig nem, minden álmom hogy Vele legyek! :( Esetleg bátorítsam? Vagy én hívjam el? Szerintem egy egyszerű Margit-szigeti sétára hívásban nem lehet semmi rossz! Én ugyanis ide szeretnék menni Vele! De félek, hogy ezzel... Nem jól cselekszem. :( Engem arra neveltek hogy várjak, amíg a fiú el em hív... Mit tegyek?
2010. szept. 14. 21:56
 7/12 anonim ***** válasza:

a kérdésre: megtenném a 2. és a sokadik lépést.

Örülnék mint majom a farkának!

2010. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hívd el, és örülj ha ezt mondták neked, hogy tetszel neki.

Akkor tuti nyert ügyed van.

2010. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék, de kivárhatsz még egy kicsit hátha összeszedi magát és elhív téged valahová.
2010. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem neki.
2010. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!