Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulinkban mind a ketten 8-osok vagyunk osztálytársak(kis iskola nincsenek különböző A,B évfolyamok...:D)Nyáron együtt voltunk több iskolai táborba is és nagyon jól éreztük magunkat nagyon jó volt az egész társaság...Mostanában szünetekben is együtt lógunk(teszem hozzá tavaly jöttek át a sulinkba és tavaly még olyan tök merev volt...mióta összespankodtunk kezd laza lenni:))tök jókat eldumálgatunk ...délután msn-is sokat beszélgetünk(na jó ez nem azt jelenti h egész délután a gép előtt ülünk...1 másfél órát szoktunk dumálni kb:D)Mikor nem beszélünk...vagy előbb megy a suliból el mint én,olyan érzésem van mintha valamit befejezetlenül hagytam volna...és este lefekvés előtt is azt kezdem észrevenni hogy hiányzik,vagy h jó lenne ha velem lenne.Órán is szoktunk így hülyülni persze észrevehetetlenül...Van hogy rámkacsint vagy olyan huncutul mosolyog..szünetekbe csak úgy hozzám ér..mikor hülyülünk meg szokott ölelgetni...van h puszit nyom az arcomra...nagyon kedvelem de már magam sem tudom mit akarok...Ő 15 éves én 14...mi lehet ez az egész köztönk??? Mit tegyek most??Az is igaz h házinyúlra nem ajánlatos lőni?

Csak normális válaszokat légyszi és bocsi h kicsit hosszú lett.!

Köszi

egy összezavarodott lány


2010. szept. 14. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek el valahova délután, mondjuk mozi vagy valami. Utánna meg üljetek be beszélgetni valahova. Elvileg innentől neki kéne kezdeményezni, hát ő a fiú.

23/L

2010. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy szerelmes lettél :) és a srácnak sem vagy közömbös. Nyugi, engem egy 13 éves lány csábított el, mikor 14 voltam, és emlékszem az érzésre most is... :) Nyugodtan hívd el valamilyen ártatlan helyre, mozi, korcsolya, stb, ahol alkalmat adhatsz neki, hogy elcsattanjon az első csók... Sok sikert!!!

37, ffi

2011. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!