Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy szeretnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy szeretnétek az első szexet?

Figyelt kérdés

finoman gyengéden, ink keményen..

úgy értem én nagyon gyengéd lennék de azt hallatom az nem jó mert nem élvezné a lány

most akkor melyik a jó ?


2010. szept. 14. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal inkább gyengéd legyen, mint durva.
2010. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember szája beszédre is alkalmas...meg kell beszélni.

De mindenütt azt hallani, hogy legyen gyengéd...hát, anno, amikor először együtt voltunk, se gyengéd, se durva nem volt. Nekem megfelelt.

2010. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Fájdalommentesen. :D Amúgy meg nem tudom, majd a helyzet hozza. Mivel még nem volt benne részem, nem tudom melyiket élvezném jobban. :)
2010. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen legyen gyengéd! Mivel ez egy fájdalmas dolog. Aztán figyelni kell a reakciókat. Ha kicsit gyorsabban is úgy tűnik, élvezi, akkor nincs akadálya. Kérdezni islehet nyugodtan, közben is.

24/L

2010. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak azért mert nagyon nagyon szeretem a barátnőm és nem akarok neki fájdalmat okozni
2010. szept. 14. 16:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem mindenkinek fáj. Ha mégis, nem nagy cucc, kibírható. Figyelj rá, érezze, hogy szereted.
2010. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szeretik a lányok ha közbe odateszem a kezem a szivéhez meg első alkalomkor nagyon sok a csók.?
2010. szept. 14. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:
szeretik a lányok ha közbe odateszem a kezem a szivéhez meg első alkalomkor nagyon sok a csók.? --> igen szeretjük:D De ne csak az első alkalomnál csináld ezt,hanem mindig ! :)
2010. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D e még csak most készülünk az elsőre. :) nagyon nagyon szeretjük egymást mát lassan 1 éve .:D
2010. szept. 14. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyengéden.lassan.Finoman. Ha azt mondja állj,vagy Aúú :) Akkor megállsz! :)
2010. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!