Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szerelem?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok de sajnos ez egyoldalú nemsokára házasodni fog az illető de tudom hogy én csak sajnos 1szerető voltam az életében sajnos és nem is tudtam erről mostanában de bele szeretem tiszta szívből és nem tudom mit kéne csináljak hogyan szeresek ki belőle?
2010. szept. 13. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Közhely, de az idő mindent megold.


Amugy próbáld meg magad lekötni, minél kevesebbet rágódni rajta, járj társaságba, hódolj a hobbidnak.

2010. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vajon hogy kell feladni egy érzést? Egyszerűen csak döntsem el, hogy feladom, és eszerint viselkedjek és közben mondjak ellent a szívemnek és sodródjak tőle egyre és egyre távolabb? Akkor talán egy nap elfelejtem igéző barna szemének melegségét, kellemes hangját, édes mosolyát? Vajon eljön az idő, mikor mind eltűnik belőlem és a szívemből a fájdalom? Minden nyom nélkül, mintha soha nem is lett volna semmi.
2010. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 x Susy Omega x ***** válasza:
talán nem kéne házasodnia, ha szeretőt tartott. :D illetve te is gondolkozz el azon, mennyire érdemli meg egy ilyen alak a szerelmedet. amúgy meg fel a fejjel! most még úgy érzed, összedől a világ... és lehet, de vigasztaljon, hogy még rengeteg ilyen lesz! :D
2010. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy túlságosan beleszeretem hogy haragudjak rá és el se tudom híni hogy minden egyes szava hazugság volt és most is ismerkedek és van is valaki a láthatáron csak félek nagyon félek :S
2010. szept. 13. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:

most akkor melyik kérdésedre válaszoljak?

az elsőre: hát, fáj a hiánya, a szomorúság, az egyedüllét, a tehetetlenség, mindezek fájnak szerelem címszó alatt és fogalmam sincs hogy miért. lélek ugyanúgy fájhat, mintha beütnéd a lábadat, és kész. erre nincs magyarázat.

a másodikra: bármennyire is jól hangzik, ha úgy igazán igazán szereted, az idő nem segít. egyszerűen nem. a fájdalom tompul, valamelyest felejtődik, de soha nem fog elmúlni...:(((

2010. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mint nekem akkor sose fog elmúlni :S
2010. szept. 13. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem jó hosszú távon szeretőnek lenni, de amúgy meg ki tudja...lehet , hogy továbbra is a szeretője leszel, legtöbbször, a házasoknál fordul elő, hogy szeretőt tartanak...

Amúgy meg ma már a házasság nem jelent semmit, ugyanúgy mint ahogy egy eljegyzés sem, és egy gyerek sem összetartó erő, egyáltalán nem biztos, hogy itt minden elveszett.


Ha viszont igen, akkor az b@szottul kurv@ sz@r érzés és sok időbe telik míg túl tudod tenni rajta, ez csak akkor fog sikerülni ha belebotlasz egy lányba akibe szerelmes leszel ismát..

2010. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de akkor még nem tudtam hogy jegyben jár és mikor szakítót velem akkor utána 2honapal tudtam meg hogy csak szeretője voltam :S de még így is érzek valamit iránta azt hiszem :S
2010. szept. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!