Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek segítsetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek segítsetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, aki halálosan bele vagyok esve egy olyan fiuba, akit alig ismerek. egyszer beszéltem vele, hát mit mondja egy nagy barom, de én ennek ellenére másfél éve bele vagyok esve. Van neki bar nöje, de már egy csomoszor megcsalta, mégis együtt van vele. Hogy szerezzem meg hogyha soha nem látom és nincs h beszéljek vele csak egy e-mail címem van. SegitseteK LÉGYSZI
2010. szept. 13. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

"Van neki bar nöje, de már egy csomoszor megcsalta"

TÉGED IS MEG FOG!

Most erre mit lehet bővebbet írni? Lebarmozod, és mégis akarod? Eléggé ellentmondásos vagy magaddal szemben, te sem tudod, hogy mit akarsz. Szerintem ne foglalkozz ilyen alakokkal, mert 22 évesen azon kapod magadat, hogy volt teszem azt 4 pasid, és mindegyik kihasznált. Pont az ilyen akaok mint ő!

2010. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem leányálmokban ringatod magad. Belemerítkezel egy olyan "szerelembe", amiről tudod, hogy teljesen reménytelen és értelmetlen. Fel kell nőni, összeszedni a bátorságodat, hogy merj olyasvalakit szeretni, akitől viszonzást várhatsz. És akkor megtapasztalhatod az igazi szerelmet, nem csak ábrándozhatsz róla.
2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!