Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy. (lényeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy. (lényeg lent)?

Figyelt kérdés
Az miért van , hogy tegyük fel engem néz egy lány, és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy engem néz, bambul, vagy egyszerűen azt nézi aki mellettem ül. Ráadásul még akkor se tudom eldönteni, hogyha a környéken egy szál kan sincs rajtam kívül. És ha nincs a környéken semmi csávó akkor is az van az agyamban, hogy ugyan már, biztos nem engem nézett ki magának. Ez a kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert ma is órán voltam, és speciel azt veszem észre , hogy egy lány csak engem néz egész órán, na most aztán elkezdtem bemagyarázni, hogy nem engem néz, csak hát a környéken még 17 lány és 0 fiú volt.(Jó hát mondjuk én is egész órán őt bámultam XD, egyszerűen nem tudtam levenni róla a szemem).Az kizárt dolog,a barátnőjét nézte, ugyanis a barátnője a másik oldalon ült mint én.
2010. szept. 13. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A nézés amúgy sem bizonyíték a vonzalomra. Én utoljára egy raszta hajú, csúnyácska lányt bámultam meg tarka kardigánban, mert ilyen fura embert még nem láttam.
2010. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért nézett téged, mert feltúnt neki h bámulod és kíváncsi volt h mi a fenét akarsz
2010. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

... :D

Az is lehet hogy fantáziál rólad valamit, ki tudja.

2010. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor segítek, nincs raszta hajam, és megvan mindkét fülem lábam kezem, csáp sincs a fejemen, szoval semmi hétköznapitól eltérő, amúgy nem 100%de még a folyosón is felém sandított, de mint mondtam nem vagyok jó ezekben, legalábbis nincs elég önbizalmam, hogy eldöntsem.
2010. szept. 13. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy az összes lány aki téged néz bandzsa és hát valljuk be így valóban nehéz eldönteni,hogy merre néznek.
2010. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áááá túl jó a fantáziátok XD Először én vettem észre hogy bámul, vagy legalábbis úgy tesz mintha bámulna.
2010. szept. 13. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki sztem téged bámult ha nem akkor is xD
2010. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!