Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit félek, mert utoljára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit félek, mert utoljára július végén volt menstruációm! Azaz 2 hete késik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tesztet csináltam 1 hete és negatív lett, nem is érzem, hogy terhes lennék... 1 éve álltam le a fogamzásgátlóval, utána nehezen állt vissza, de pár hónapja nagyjából rendszeres volt! Az utolsó alkalomkor, mikor megjött előtte 2 héttel múlt el, tehát korai volt. Lehetséges, hogy így áll vissza? Terhes nem lehetek, ha negatív volt a teszt, mivel bőven az utolsó alkalom után végeztem el a tesztet, terhességre utaló jeleket sem érzek. Folyásom nincs (csak fehér), néha görcsöl a hasam, de nem jön meg. :( Kicsit félek, lehet valami van a petefészkemmel?
2010. szept. 12. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
menny el orvoshoz
2010. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem keresd fel a nőgyógyászod, mert itt senki nem tud neked segíteni.
2010. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet még a tabi utóhatása...keresd fel a nőgyógyászod!
2010. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Cica, már szeptember van, vagy augusztust akartál írni, vagy akkor terhes vagy
2010. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Jól írta. Július végén jött meg neki, augusztus végén nem jött meg neki, és azóta 2 hét telt el, tehát 2 hete késik neki.

Tuti, hogy nem nő vagy!

2010. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó igazad van. egy nő nem cicáz le egy másik nőt. XD szóval tuti pasi
2010. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem 99%, hogy a tabletta. Össze vissza cseszte a ciklusod. Menj el orvoshoz.

Ezért nem szedek én hormont.

2010. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tuti terhes vagy :O már nincs remény a barátnőmmel is ez volt
2010. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Azóta megjött és nem vagyok terhes...
2010. okt. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!