Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késik ennyit a menstruác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik ennyit a menstruációm? Betegség miatt?

Figyelt kérdés

sziasztok ! 4 hete múlt el a mononukleozisom. A betegségem 3 hétig tartott 39,5 fokos lázzal. Korházban is voltam vele.Nagyon egy stresszes betegség volt , sokat szenvedtem vele 39,5 fokos lázzal. És most késik a havi.. nekem a menstruácio előtt vannak jelek.. pl: fáj a mellem , ès kijön rajtam pattanás is. Ezek a "tünetek" most is jelentkeztek nállam.Szoval nemtudom h miért késhet.A barátommal mindig óvszerrel védekezünk,sosem szakadt eddig még ki,de annyira izgulunk:S

Mennyi idő után érdemes elmenni nőgyógyászhoz?

előre is köszi a válaszokat. 17/L


2011. júl. 7. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet a betegségtől, nekem is csúszott egy csomót már betegség idején.

Ha nem szakadt ki az óvszer nem kell félned, de ha aggódsz, vehetsz egy párszáz forintos tesztet.

20L

2011. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már 10 napja késik:S
2011. júl. 7. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, nekem van hogy 22 napot késik..
2011. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de nekem sose szokott késni:S
2011. júl. 7. 16:53
 5/11 DöfiDákó ***** válasza:
Lehet hogy azért van mert mikor Előjáték volt és nem volt a srácon óvszer akkor az előváladékban is lehet sperma és ha az véletlenül ... Akkor lehet hogy :S
2011. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 erich97sexxxx ***** válasza:
TERHES VAGY xDDDDDD
2011. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az igaz hogy egyszer betette :S de csak 1 mp-re :SS
2011. júl. 9. 21:01
 8/11 A kérdező kommentje:
erich97sexxxx . te pedig egy hülye bunkó vagy..
2011. júl. 9. 21:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj be a dm-be és vedd meg a legolcsóbb tesztet. Ha 10 napja késik és esetleg terhes vagy az is kimutatja. Akkor legalább az kiderülne.Ha az negatív lesz akkor esetleg várhatsz még egy kicsit, de ha továbbra is késik akkor keress fel egy nőgyógyászt és majd ő megmondja mi bajod van.
2011. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. júl. 10. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!