Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nos én 18\f barátnőm 16éves ,van egy srác 22éves és tavaly is a barátnőmre hajtott csak nem látványosan,most hogy megkezdődött a suli ismét ráírt msn-en és megint csak nyomulósan írt!pl: hogy mi akadályozza meg hogy elhívja a srácot parkba sétálni meg hogy nekem nem kell tudni róla stb. nos a barátnőm ezt elmondta nekem és megmutatta mit beszélgettek.én megmondtam a bnőmnek hogy nyomul a srác közben meg ugye már van barátnője rég óta!Most ezen a héten is összekaptunk a barátnőmmel a srác miatt mert nem hitte el hogy hajt rá.Tegnap a barátnőm ismerőse felment apósékhoz és mondta a nőcimnek hogy vigyázzon a gyerekkel mert le akar vele feküdni és azért akarja csak felszedni(közben meg még van csaja).após nagyot nézett ...ma ugye elmondta ezt a b.nőm és mondta hogy igazam volt és ne haragudjak hogy nem hitt nekem.nos én mondtam a barátnőmnek hogy szóljon ha bármi apró baj van és beszélek a sráccal vagy megbeszéljük a barátnőmmel a dolgokat.A barátnőm megszakította vele a beszélgetéseket ,többé nem beszél vele...szóval én mondtam a bnőmnek hogy beszélek a sráccal hogy hagyja békén.A párom azt mondta hogy haggyam mert nem akar beszélni róla semmiről. Nos ti hagynátok ezt vagy beszélnétek a gyerekkel?Én arra gondoltam hogy a srác barátnőjével beszélnék hogy nézzen jobban a srác után . Ti hogy oldanátok ezt meg?
2010. szept. 12. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

nem csinàlnék semmit

a bnöd és közte nem történt semmi, így ö se csalta meg a barànöjéT

a Te baràtnöd nem beszél vele többet

minden meg van oldva

2010. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne a csávó csajával beszéld meg ... félsz tőle talán ?? menny egyenesen a sráchoz beszél meg vele(finoman) hogy szálljon le a nődről ... DE ! ha nem tesz így bevered az orrát! ..
2010. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem ,nem félek, csak azért gondoltam a barátnőjére mert ha ő beszél vele talán leáll a dologgal!Ha meg én beszélek vele akkor annak tuti hogy nem lesz jó vége.


elsőnek: a barátnőm nem is akar tőle semmit a srác meg annál inkább csak ezt a barátnőm eddíg nem vette észre és mikor mondták neki hogy mi a helyzet a gyerekkel akkor észbe kapott,hogy hoppá mégiscsak igazam volt.Annyit mondtam a barátnőmnek,hogy bármi legkisebb probléma beszélgetés van szóljon együtt elintézzük,meg hogy pont ebben az elkövetkezendő hétben nem tudok mellette lenni mert nem leszek itthon a munkám miatt :(.

Amúgy meg gondolom tudjátok milyen egy felnőtt srác,ha nem éri el azt amit akar...

2010. szept. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!