Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön be a nőknek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön be a nőknek jobban Zelensky mint Putin?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Mert Putyin egy ocsmány pszichopata akasztani való állat, Zelensky pedig egy normális, értelmes ember, aki az egész világnak bemutatta hogy mennyi tartás és bátorság van benne.
2022. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem Putyin jön be karakterre.
2022. márc. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Hallottad már Putyint beszélni? Olyan vékony hangja van, mint egy 3 éves kislánynak. Ha egy nő meghallja, nem vonzódni fog, hanem sírva röhögni.
2022. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Karakterre nekem is Putyin jön be, de fèrfikènt egyik sem.
2022. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Csakis Putyin 😍
2022. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Én is Putyinra szavazok.
2022. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
+1 (fiatalabb) Putyin
2022. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2%
mert orosz man bad
2022. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Jelenleg már Zeli jobban néz ki, hiszen Puty megöregedett és felpuffadt az arca. De amúgy Puty a karakteresebb, férfiasabb, plusz ő egy igazi profi vezető hihetetlen magas IQ-val. Mellette Zeli csak vicc.


Magánemberként nyilván Zeli a szimpatikusabb.


Nekem értelemszerűen egyik se kéne, hányok a politikusoktól.

2022. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Karakterre is okádék mindkettő, és külsőre se káprázat.

Ettől eltekintve: Putyin egy öregember, Zelensky meg sokkal fiatalabb. Előbbiről már elég negatív jellemrajz alakult ki. Utóbbi meg egy színész, akinek az a szakmája, hogy előadja azt, amit a megírtak. Karizmatikus, jó a fellépése.

Arcra, alkatra nekem hasonló kategória a kettő. Átlagos, de valamiért nem szimpatikus.

2022. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!