Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Miért jobb ez egy férfinak?
Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, aki rendszeresen nyaggat vele, hogy küldjek neki erotikus képet, videót. Nem lenne egyszerűbb neten pornót keresni? Ott annyi és olyan képet, videót találna, amennyit és amilyet csak akarna, válogathatna és kérnie sem kellene.
Miért lenne jobb neki, ha én küldenék képeket magamról? Miért nem jók a pornós csajok?
(Nem küldök neki sosem amúgy )
2022. márc. 1. 19:29
21/21 anonim 



válasza:





De ha tetszem neki, miért nem hív randira?
Mert nem beszélgetni akar meg stb., csak kiverni valakire, akit ismer. Kér mástól is, nyugi bele.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!