Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
33-40 éves nők: csókoloznátok vagy esetleg össze is jönnétek maximum 50 éves férfival, akinek műfoga van?
Figyelt kérdés
Nekem nem menne.2022. febr. 11. 22:23
2/17 anonim válasza:
Persze. Ilyenkor már sokaknak van híd a szájában.
3/17 anonim válasza:
Arról aztán nem igen tehet az ember, hogy rossz fogazattal lett megáldva. Inkább azt kell értékelni, hogy nem hagyja csúnyán, hanem inkább rendbe rakatta, még ha csak műfogsorral is lehetett megoldani.
4/17 anonim válasza:
32 vagyok, és igen, ha nagyon belezúgok a műfog nem akadály. Gondolom nem lehet érezni csókolózás közben, hogy mű vagy igazi.
6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ember úgy van vele, hogy tisztálkodik rendesen, de a fogmosás nem tartozik ezek közé. Ezért undorodok ettől. Legtöbb eset ilyen , csak félremagyaráznak. Ismerek is egyet,aki azt mondta örökletes és rossz a foganyaga. Mondtam, hogy én minden nap mosom, vigyázok rá. Ő erre azt mondta ,hogy igazam van ,nem mosta. Sok helyen ez a probléma, ritka eset a betegség vagy más által romló fogak.
2022. febr. 12. 06:16
7/17 anonim válasza:
Én nem jönnék össze 33 évesként 50 évessel…
Max 43.
8/17 anonim válasza:
Hìd, korona nem gond, de kivehető műfogsor undorìtó.
9/17 anonim válasza:
Se protkossal, se ilyen időssel.
10/17 anonim válasza:
8
"Hìd, korona nem gond, de kivehető műfogsor undorìtó."
Kinek mit dob az élet.
Magyarországon 3 misiért csináltak implatos nem kivehetőt a XarOrálnál a körúton ami nem a legolcsóbb hely volt. 3 húnapot nem bírt ki. Németországban 15.000 euróért reparálták a felső részét. Az funkcionál. Akinek nincs 10 misije hogy Németországban fogat csináltasson? Magyarországon nincs fogorvos csak kóklerek.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!