Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a vélményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a vélményetek az alacsony pasikról? Hátrányban vannak a magasabbakkal szemben?

Figyelt kérdés

ŰSajnos csak 172-173 cm vagyok:S:S

Valahol olvastam, hogy egy lány ezt írta: "számáraa férfi 180 cm-től, és 70 kg-tól kezdődik"<-Ti mit gondoltok erről?


Kort is!Köszi!

18/F


2010. szept. 10. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

számomra a férfi 180 cm és 70 kg-nál ér véget XD

de komolyan nem szeretem a magasakat. az alsó határ meg 155 cm.

a te magasságod meg teljesen normális, nem vagy alacsony.


25L (162 cm)

2010. szept. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy olyan szempontbol mindenkeppen hatranyban vannak az alacsonyabb ferfiak (ahogy egyebkent a kiugroan magas lanyoknak is hasonlo a problemajuk), hogy ok naluk csak alacsonyabb vagy egy magassagu lannyal lehetnek, es ez persze limitaltabb, mint aki 185 centi magas es akkor szinte minden lany alacsonyabb nala meg magassarkuban is. De ettol meg talalhatsz baratnot, van sok nalad alacsonyabb lany. En 160 cm vagyok, a ferjem 172 cm es ez igy nagyon jo. Aldom az eget, hogy nem vagyok magas, mert lehet, hogy egy ilyen miatt nem ismertem volna meg a ferjemet...semmi sincs veszve szamodra!

Azt a lanyt is megertem, aki ezt irta, mert lehet, hogy az a lany eleg magas es nala csak 1 180 centis ferfi magasabb. Azert valljuk be, az emberek 99%-anak fontos, hogy a ferfi, ha nem is magasabb, de legalabb lathatoan alacsonyabb ne legyen a lanynal, mert az a ferfit frusztralna a legjobban.

2010. szept. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyebkent szerintem te nem vagy alacsony, csak atlagos. Az alacsony az 155-165 centis ferfi. Na nekik nagyon nehez lehet, mert nincs annyi lany, akibol valaszthatnanak naluk alacsonyabbat es alacsony lanynak siman jut magas ferfi, de alacsony ferfinek magas lany nem jellemzo.
2010. szept. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasság annyira nem fontos.És szerintem nem vagy alacsony.


Mondk egy példát:van egy sác,most ismertem meg és nagyon jó barátok lettünk.Ha szeretnénk egymást akkor nem érdekelne,hogy 183cm 80kg körül van,mert szeretem.Amúgy én 161cm vagyok:D

(Amúgy egy csak egy pl.,csak barátok vagyunk és azok is maradunk:D).

15/L

2010. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!