Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mi lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mi lesz a szexvideóval?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom (lány) nemrég szakított a barátjával egy nagyon hosszú kapcsolat után. Elmondta, hogy a volt pasija rendszeresen videóra vette, ahogy orális szexet végez rajta, illetve rengeteg meztelen képe van róla. A szakításkor nem kerültek szóba a felvételek, nincs szó visszaélésről, de a barátom fél, hogy mi van, ha egyszer mégis meglátja valaki, (pl. ha lesz új pasija) vagy barátok, kollégák? Van ennek esélye? Milyen következményei lennének ennek a lányra nézve? Mondtam én neki mindenfélét, de igazából én sem tudom.
2010. szept. 8. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
bíróságra kell vinni az ügyet, ahol megtekinti a bíró a bizonyítékot, aztán jogerős ítéletet hoz.
2010. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

milyen következmény? hát ha egy szemét disznó az illető akkor felkerül netre,onnanmeg ugye már nincs megállás,az soha le nem kerül véglegesen kb. vagy lehet csak később haveroknak mutatja meg a fotót gépen,esetleg letörli!

ha pedig békében válnak el-ami az okosabb- és megvolt a bizalom egymás iránt, akkor semmi aggodalom,biztosan nemfogja kiadni. kérdéses hogyha nemvolt meg a bizalom akkormeg felelőtlenség volt ilyet megengedni. aki ilyenbe belemegy,az akkor gondolkozzon,kivel is áll szemben.

2010. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

megy youtub-ra, vagy excsajokra

amúgy késő bánat szokták mondani, ezt az ügyet csak személyesen tudod elintézni, keresztapa módjára

2010. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hat,remeljuk,hogy a volt pasija nem volt 1 goreny,es ha meg is tartotta a vidiket + kepet,nem fogja masoknak mutogatni,de lehet az is,hogy a szakitas utan torolte a vidiket+kepeket.
2010. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
napiszar.com-on exsuna című posztra elég esélyes
2010. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben felkerül a netre a vidi, meg a képek.
2010. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem felrakna, akkora pert akasztanék a nyakába, hogy élete végéig fizetne.
2010. szept. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2010. szept. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erre megelőzés a legjobb megoldás. Nem kell olyan felvételeket készíteni, amikkel egy esetleges szakítás után vissza lehet élni.
2010. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pasija válogatja, van, aki letörli, van, aki továbbra is rejszol rá, van, aki feltölti a netre. Ezt a lánynak kell tudnia.
2010. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!