Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova menjünk szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk szexelni?

Figyelt kérdés
Egyikőnkhöz se mehetünk mert mindig van valaki otthon,ráadásul nem akarjuk a szülők orrára kötni,hogy mit csinálunk... 17/F
2010. szept. 8. 22:23
 1/10 Tomazolika ***** válasza:
73%

vegyetek ki 1 szobát....

sztem logikus

2010. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg jó fej nagyszülő egyikőtök esetében sincs a képben? Mert ugyebár akkor ott még valamelyik anyu/apu szobája még meg kell, hogy legyen, üresen.
2010. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
haverhoz... nekem volt már olyan igaz nem volt betervezve hogy ott szexelünk majd, de igy jött össze
2010. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menjetek a trafikba, a Szopiáne mögé.
2010. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van annyi pénzetek, akkor panzióba, ha nincs, akkor valamelyik haver.
2010. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg kocsi.

Amúgy nem kell a szülők orrára kötni, hogy mit csináltok, bezárjátok az ajtót, bebas.ztok egy filmet, fölhangosítjátok, és van másfél órátok, ha az apokalipszis most-ot nézitek, akkor majdnem 3 órátok:)

2010. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem vagytok finnyasok BARHOVA mehettek szexelni.Ha meg azert szamit,hogy hol csinaljatok mennyetek 1 olcsobb MOTEL -be ,es kesz
2010. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért az az otthoni filmezős szex szerintem nem a legjobb.Mi van ha anyud be akar menni egy kis sütivel,vagy megkérdi milyen a film?Te meg:Naaaa aaah ahhhhhgyon jóóóóóhhh:DMeg úgy egyébként se tudnék úgy szexelni abban atudatban,hogy a szomszéd szobában anyuék hallgatóznak,vagy nemtudom:)
2010. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lépcsőházban.Egyszer dugtam egy csajt a lépcsőfordulóban az apja meg éppen vitte le a vizslájukat sétálni.Igen ám,de a kutya megérezte a lány szagát és fölfutott,uh dugás közben arra eszméltem,hogy egy jéghideg kutyaorr ér a seggem partjához,kicsit megilyedtem:).
2010. szept. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :D
2010. szept. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!