Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy idősebb férfinek tetszik egy fiatalabb lány?

Figyelt kérdés

Foglalt a férfi, és nem arra gondolok amikor rányomul a lányra, hanem amikor tetszik neki de tartja magát.

Na, hát van egy férfi akivel munka kapcsán szoktam találkozni heti 1x kb. Teljesen beleestem, elvarázsolt az egész személyisége, egyszerre értett férfi de fiatalosan laza, annyira....

DE mivel foglalt én sem teszek felé semmilyen gesztust amiből rájöhetne, hogy bejön, sőt nagyon is próbálok távolságtartó lenni vele. És lehet, hogy félre értem, de néha olyan mintha, ő is vonzódna azért hozzám. Mindig mosolyog ha beszélünk, kedved velem, ha sokáig egymás szemébe nézünk beszéd közben az nem olyan sima (ezt nem tudom jól megfogalmazni), de van hogy ő is távolságtartónak tűnik.

Szóval egyszerre vagyunk közvetlenek és távolságtartóak egymással.

Van aki szerint van esély arra, hogy titkon vonzódik hozzám? Vagy vhogy kitudnám puhatolni nála?


2022. jan. 15. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Keress egy függetlent,mert ennek semmi értelme..

Ha tetszel is neki,akkor sem fog félrelépni,de ha mégis,akkor is max megdug azt kész.

2022. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Nem. akarok kikezdeni vele, csak nagyon szeretném tudni, hogy valóban vonzódik e hozzám. Ez talán nem bűn, ha amúgy nem. teszünk semmit.
2022. jan. 15. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen vonzódik,én is kb így viselkednem egy lánnyal a munkahelyen,párkapcsolatom van.
2022. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as. És a lány is vonzódik hozzád?
2022. jan. 15. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel úgy viselkedik mint Te,így ezek szerint igen:)
2022. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki és? Ennek tudatában mit szeretnél? Jaj igen, biztos szebb es jobb nő vagy a párjánál! Tessék, megkaptad. Vagy ennél is többet akarsz? Foglalt, ennél fogva hagyd is békén! Keress szingli pasit!
2022. jan. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akarsz kikezdeni vele, de reménykedsz, hogy ő igen veled. Az 1-es írta a legjobbat, felejts el, mert esélytelen a dolog. Nem fogja elhagyni a párját miattad, nem lesz jó vége, ez nem egy romantikus film. Ha vélelten tönkremegy miattad a kapcsolata, akkor még meg is utál, és utána hogy akarsz vele egy helyen dolgozni? Kellemetlen lesz a munka is utána.
2022. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!