Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik/Vonzódom hozzá/Bejön/H...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik/Vonzódom hozzá/Bejön/Helyes/Oda vagyok érte/Szerelmes vagyok bele. Most mi mit is jelent pontosan?

Figyelt kérdés

Szeretném részletesen tudni, melyik erősebb érzés/gyengébb, illetve, hogy mit takarnak ezek a szavak pontosan.

Ja és mégegy: Lehet valaki úgy szerelmes, hogy nem viszonozzák? (remélem érthető)


2010. szept. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet!

1.szerelmes vagyok

2.oda vagyok érte

3.vonzódom hozzá

4.bejön

5tetszik

6.helyes

2010. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tetszik/bejön/helyes: ezek egyformák sztem. Ez mind valamilyen tulajdonság(okra) irányul. Tetszik /bejön/helyes külsőleg (és/vagy) belsőleg.


Vonzódom hozzá/oda vagyok érte: tetszik benne minden, nem tudok másra gondolni csak rá.


Szerelmes vagyok bele: hát, ez a legerősebb érzés, de sokszor nehéz megállapítani, hogy ez tényleg szerelem-e, vagy csak vonzalom/fellángolás.


És igen, lehet valaki úgy is szerelmes ha nem viszonozzák, de akkor az plátói szerelem, és sztem nem lehet annyira erős mint egy viszonzott. Abban benne van az, hogy "nem lehet az enyém, nem kaphatom meg, ezért kell" Tapasztalat...


21/L

2010. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én szótáramban:

tetszik = jól néz ki, szimpatikus, el tudnék képzelni akármit

vonzódom hozzá = hazacipelhetne:)

bejön = jól néz ki, de ennyi

helyes = egy szót se váltottunk még, de jó pasi!

oda vagyok érte = leszállt a lila köd, nekem ő keeeell!

szerelmes vagyok belé = együtt vagyunk, megismertem, és imádom!

2010. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza a bölcsibe,és tanuld újra a szavakat.
2010. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!