Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ráírni a pasimra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ráírni a pasimra egy kamu fiókból?

Figyelt kérdés

Még anno nagyon régen barátnőimmel csináltunk instagramon egy kamu lány profilt, eszembe jutott, hogy ebből a profilból írhatnék a páromnak és megnézni, hogy hogy reagál a "csaj" közeledésére, egyáltalán válaszol-e neki, stb. Szerintetek ez jó ötlet?

Nagyon rossz megérzésem van vele kapcsolatban, mondtam is neki, hogy rosszul érzem magam amiatt, hogy rejtegeti a telefonját, de sosem akar ezekről beszélni és az intuícióim meg működnek.


2022. jan. 5. 13:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
51%
Ne, csak magadat szívatod vele.
2022. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer ezt csináltam, talán 17 évesen. Friss kapcsolat volt, de messze lakott a pasi, és keveset is találkoztunk. Nem emlékszem, mi volt, ami miatt eldöntöttem, hogy ehhez folyamodom, de valami gyanús lehetett.

Én MSN fiókot csináltam, akkoriban még ott folyt a társalgás :) Írtam neki, és leszögezte az elején, hogy nem ismerkedik, mert van párja. Persze hú meg há, odavoltam és vissza. Aztán kértem, meséljen a lányról (nyilván egy kis ego simit még ki akartam csalni), és akkor lett világos, hogy rohadtul nem is rólam beszél. :D :D Szóval ha másra nem, hát erre jó volt.

2022. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is tini kategória vagy kérdező és manipulatív is, a válaszaidban jól tükrözöd. Játszmázol, nem viseled a kudarcot, ezért inkább te szakítasz előbb, kamu embert is eljátszod, megbízhatatlanságról csak ennyit. Ha igazad is lesz, bagoly mondja verébnek, illetve egyik 19 a másik egy híján 20, de itt már akkor nem ez lesz a lényeg. Ha már nincs bizalmad, és neked az kell hogy hazugságba bonyolódj, akkor te sem szereted igazán a párod. Ahelyett hogy megbeszéld vele, hogy már nem bízol benne, ezért szeretnél szakítani vele. Meg sem próbáltad ezek alapján beszélni vele, vagy legalábbis ezt a részét nem fejtetted ki a kérdésből. Ez az egész kérdés inkább szól szórakozásról a részedről, mint hogy igazság kiderítéséről. Egy felnőtt ember ha az igazat akarja tudni, nem ilyen módon teszi. Az már más kérdés, hogy tini ürügyeken akadsz ki. Pl. mobil. millió oka lehet hogy hozzá van nőve, manapság meg pláne. És az a millió egyéb ok több, mint a te megcsalásos gyanakvásod.


Aki megcsalja a másikat, az nem fogja tárolni a mobilján az sms-eket, hidd el.


Amúgy ez inkább az a típusú kérdés, amikor önigazolást vársz, hogy huh milyen tök jó ötlet, és mennyire igazad van, és azt várod, hogy dicsőítsenek ezért.


Máskülönben kérdés nélkül kamuskodtál volna, pláne, hogy írtad, hogy a barátnőiddel gyakran játszottatok ilyet. Kíváncsi lennék hogy erről tud-e a párod, és ha tud mit szól hozzá? Ha egyáltalán tudja.

2022. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
75%
Ja és hogy a kérdésedre is válaszoljak! Nem! Ez az ötlet szar ötlet!
2022. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ez az a hűség teszt, amit egy másik kérdésben írtál?
2022. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
76%
Személy szerint undorítónak tartom az ilyen manipulációkat. A bizalmi problémáknak nem így kéne felszínre jutniuk, és nem így kéne rájuk megoldást találni. Igazából nem is értem, hogyan fordulhat ez elő társkapcsolatban. Számomra ez az egész über gáz.
2022. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!