Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ráírni a pasimra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ráírni a pasimra egy kamu fiókból?

Figyelt kérdés

Még anno nagyon régen barátnőimmel csináltunk instagramon egy kamu lány profilt, eszembe jutott, hogy ebből a profilból írhatnék a páromnak és megnézni, hogy hogy reagál a "csaj" közeledésére, egyáltalán válaszol-e neki, stb. Szerintetek ez jó ötlet?

Nagyon rossz megérzésem van vele kapcsolatban, mondtam is neki, hogy rosszul érzem magam amiatt, hogy rejtegeti a telefonját, de sosem akar ezekről beszélni és az intuícióim meg működnek.


2022. jan. 5. 13:51
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
45%
Ha viszont NEM egy hazudozó szar alak, és kiderül, hogy te szórakozol vele, és emiatt dob, azt fogod maximálisan megérdemelni.
2022. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
62%
Majd én ráírok
2022. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%

Annó fiatal fejjel, 17 évesen én is eljátszottam ezt. Rossz érzésem volt a pasival kapcsolatban, rejtegette, lezarta a telefont ha csak mellé leultem. Volt, hogy láttam a messneger chat-fejnél fel-felbukkant 1-1 csaj.

Így igen, en is csinaltam egy fbot és arról szépen lassan, 2 hétig beszelgettem vele majd ő volt az pont aki elhívta a "csajt" randira. Pont akkor amikor amúgy én elutaztam épp a városból. Végül sosem szembesitettem vele a srácot hogy én álltam a profil mögött, csak utaltam rá mikor szakítottunk s később a közös baratoktól hallottam, hogy le esett neki hogy én voltam.

Visszagondolva nem kellett volna semilyen profilokat gyártsak, egyszerűen ott kellett volna hagyjam, mert voltak a hűtlenségére utaló jelek. Szóval előbb utóbb úgyis megcsalt volna.

De így 23 évesen már könnyű ezt mondani, mert mostmár nagyon cikinek találom ezt a viselkedést és szégyellem, hogy akkor ezt csináltam, a fiú , a barátok meg magam előtt is, mert valamilyen szinten magamat is minositettem. Fiatalság bolondság.

2022. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Mármint akkor jött rá hogy én vagyok amikor szakitasnal utaltam rá.

2022. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
"Beizzítottam" a fiókot, nemsokára kezdődhet is móka! Azoknak üzenem, akik privátban írtak, hogy őket is érdekli és várják a végkifejletet, hogy figyeljék az üzeneteiket, mindenről tudósítani fogok. Puszi
2022. jan. 5. 16:10
 26/36 anonim ***** válasza:
78%
Ide is megírod a fejleményeket?
2022. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
62%
Banat egy no vagy. Inkabb kislany.
2022. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
88%

Szivbol remélem hogy a srác bebukik, a saját érdekében!

Bánat egy nő vagy! Minden idegennek elkuldöd nagy diadalmasan, h mi a fejlemény. Ezért vannak rólunk, nőkről, olyan sztereotípiák- amilyenek!

24N

2022. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Szia! Na mi történt?
2022. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Mi történt? 🤗
2022. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!