Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért jó nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért jó nektek ha magatokba bolondítotok egy lányt és aztán meg félre dobjátok?

Figyelt kérdés

Amikor eléritek h totál oda legyen értetek,és már annyira belétek zúgjon h akár a szex kapcsiba is belemegy,mert az a kevés kis idő alatt is boldog a lány,mert veletek lehet. Aztán mikor megunjátok,egyszerüen leribancozzátok. Rosszabb esetben még terjesztitek is. Mert igenis ti is pletykásak vagytok fiuk!


TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

DE aki ilyen,annaka logikája vagy lelkivilága azért érdekelne


2010. szept. 8. 07:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Baromira ki lehetsz bukva amiatt,hogy ide is eljuttatod ezt a történetet.Mennyi ideig jártatok együtt?Mert ha kb. 2 hónapig,akkor én ezen nem csodálkoznék.Most nem bántani akrlak,de pl. 2 hónap után még kár előre levonni bármiféle következtetést.És tilos átalánosítani.
2010. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Valamiért én is ezt csinálom... Elcsavarom a hölgyike fejét, amennyire lehet, majd passzolom. Hogy miért?

Érdekes kérdés, a legegyszerűbb válasz, hogy megtehetem, és mert TI IS EZT TESZITEK!!!

A lelkivilágom hiányt szenved ilyesmitől, egyfajta megelégedést hoz. Nem érzek bűntudatot ilyesmi miatt.

2010. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

az előzőeknek ellent mondanék,mert én jártam olyan fiúval aki húzta az agyam és nem adtam magam oda egyből,jártunk, aztán egyszer megtörtént,de én kezdtem érezni h. neki csak arra kellek és be is jött, szakítottam vele és még hónapokig hívogatott(pedig nem egyből adtam oda magam,mégis csak a szex kellet,de amikro összejöttünk családalapításról meg összeköltözésről beszélt).A másik,h. a mostani párommal a második randinkon feküdtem le,én nyomultam rá és mégis már több mint másfél éve együtt vagyunk és együtt is élünk.Szóval szerintem ez pasi függő, aki bunkó akar lenni az az is lesz, függetlenülé a csajok viselkedésétől.Mert ha meglátnak egy jó csajt, egyből a szex jár az eszükben és nem az h. dejó lenne vele leélni az életet.!!

25/l"



ez akár az én történetem is lehette volna.

szoval lehet hogy lefekszek már az elsö éjjel a pasival,és mégis együtt leszünk 2-3 vagy akér több évig


nekem volt több ilyen kapcsolatom.és nem bántam meg h lefeküdtem vele már az elsö alkalommal!

L23

2010. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
18:19 hát veled együtt sok ilyen pasi van még....ezért van a sok rib anc:) de jol is teszik hogy azok, legalább ök is jol érzik magukat...már ha képes vagy ki is elégiteni öket..nem csak saját magadat nézed....
2010. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
sajnáljuk. Igenis vannak pasik, akik nem nagymenők, de kb. amióta csajt akarnak (16 éves koruk óta pl.), csakis hosszútávú, elköteleződött komoly kapcsolatot akarnak, egyenrangú félként
2010. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, de nekem ilyen még nem fordult elő. 27 éves nő vagyok, de már 16 éves korom óta hajtom a nyomulós,a gyanúsan "szerelmes", azaz "de szerelmes vagyok beléd" típusú hapsikat. És rájöttem-női megérzés-, hogy ezek csak szórakoznak. Valójában nem is szeretnek.

Nekem nem érdekem a dugás, így kivárja a pasi a hónapokat. Ha kellek. Ha nem, akkor mehet.


Észrevettem, hogy azok a pasik, akik szerelmesek belém, vagy nagyon tetszem nekik, azok nem nyomulnak, és nagyon érzékenyen veszik a kezdeményezést, sőt, van, hogy nem is mernek, mert félnek a visszautasítástól!...nem hogy nyomulnak!

Ha nagyon nyomul egy pasi az már gyanús...

2010. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ezek a pasik a ribancfaszik.:)
2010. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

igazából a 18:09es válaszolt pontosan a kérdésemre. Már csak az érdekelne,h utánna miért a lányt kell ribancozni,mikor a (te) a pasi csavarta el a fejét?


Persze azért a többi válaszadónak is köszi,és mindnekit felpontozok :)

2010. szept. 14. 15:33
 19/20 A kérdező kommentje:
és rájöttem,mindenki általánosít....
2010. szept. 14. 15:34
 20/20 anonim ***** válasza:
hát azért hónapokig ne várakoztasd ki. Milyen kár, hogy énis igy csináltam, mégis azért küldött el a lány..... :'(
2010. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!