Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban sokkal több monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sokkal több monogám nő,sokan nem szeretik a szexet?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
A monogámságnak és a szex nem szeretésének mi köze egymáshoz?
2021. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
#1 Mondjuk annyi, hogy aki nem szereti a szexet, az nem dug félre.
2021. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

#2

Aki szereti a szexet, az se feltétlenül megy félre, míg aki nem szereti, az lehet érzelmileg csalja meg és állandóan hazudozik neki.

2021. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Eszméletlen, hogy mennyi nyomorék kérdést tudnak az emberek kiírni nap mint nap. Szégyen.


Monogám vagyok, de imádom a szexet. A párommal.

2021. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Egy monogám nőnek vélhetően kisebb a libidója. Ha nagy lenne, akkor nem bírná ki, hogy egész életében csak egy pasival legyen.
2021. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
A magas libidó nem azt jelenti, hogy arra vágyik, hogy különböző férfiakkal feküdjön össze az ember. A magas libidó annyit jelent, hogy gyakran kívánja a szexet, de az, hogy ezen belül mik a preferenciái és milyen a hozzáállása, nem tartozik egyszerűen ide.
2021. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Akinek magas a libidója-és nem átlagos, hanem átlagon felüli-az könnyebben félredug. Hamarabb belemegy, csak ide szerelmes, meg átlag libidójú nők írnak, hogy így naponta, meg úgy naponta... Volt olyan barátnőm aki nem csinált ügyet abból, ha viszketett neki, simán megcsalt.


Itt a gyk-n azok a nők is azt hiszik, hogy magas a libidójuk, akiket kétnaponta megcsinál a párjuk. Ha kimarad 1-2 nap, meg se érzik.


Akinek igazán bizsereg, az naponta többször is kívánja, ha olyan a "hormonjárás", de a piros napok kivételével minden nap igényli.

2021. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
A monogám nők igen nagy része sajnos muszájból szexel. Társadalmi elvárás, párkapcsolat fenntartása, de nem azért, mert igazán hiányzik neki a farok. Gyerekszülés után sokan teljesen leállnak, ha tehetik, ez a tapasztalat.
2021. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

7


Nem tudom, miért jó neked vagy bárkinek az, hogy írod ide a saját frusztrációidból adódó h.ülyeségeidet.

Nem te döntöd el, ki írogat ide, és kinek milyen a szexuális élete, mekkora a libidója. Felnőtt nő vagyok, majd én pontosan tudom, hányadán állok.

Bőven igénylem minden nap, bevallom, szoktam maszturbálni is, és simán van olyan nap, amikor akár 5-8 orgazmusom is van. A párom kicsit kevesebbszer harcrakész, mégsem léptem félre soha és nem is fogok. Azt meg, hogy majd megnézzük x év múlva, meg az egyéb hasonló okosságokat megspórolom előre is, nem érdekelnek értéktelen emberek értéktelen kommentjei az életemet illetően. Mielőtt jönne az is, hogy hogy beszélek, milyen ocsmány stílusom van, milyen kommentet írok, akkor arra meg közlöm, hogy az sétál bele a f.aszerdőbe, aki idejön írni az egyértelműen csak általánosító h.ülyeségeit és itt vergődik mint valami fürdős kva, hogy ilyen meg olyan nincs, ide ilyenek meg olyanok írogatnak, csak mert őt megcsalta a rbanc exe.

Ettől még van olyan, aki nem lép félre attól még, hogy magas a libidója, akkor sem, ha a csöködt világképedbe ez nem fér bele.

2021. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Mekkora baromság, aki sokat megy félre nem azt jelenti, hogy nagy a libidója, sok nő azért fekszik össze vissza külömböző pasikkal mert így kap pillanatnyi szeretetet és legtöbbjük megjátsza mennyire jó az neki
2021. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!