Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig megjegyzi, amiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megjegyzi, amiről beszélgetünk, amit mondok neki, akár hónapokkal korábban is, van jelentősége, vagy csak jó a memóriája?

Figyelt kérdés

Magamból kiindulva csak azzal jegyzem meg a beszélgetéseinket hónapokra visszamenően is, aki érdekel, akivel többször visszajátszom ezeket a párbeszédeket.

Ti hogy vagytok ezzel? Lehet, hogy másnak csak ennyire jó a memóriája?

Ő a férfi, én a nő.


2021. nov. 26. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindent megjegyzek, nem is értem azokat, akik nem. Azért beszélgetek valakivel, mert érdekel, természetes, hogy odafigyelek rá, és megjegyzem, amiket mond

F

2021. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek, évtizedek vannak meg bennem. Nagyon sok dologra emlékszem, munkám meg is követeli a jó memóriát. Nem lehetetlen ez.
2021. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rohadt jo memoriam van, plane egy Aspergeresnek. Onmagaban nem jele a fontossagnak.
2021. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is megjegyzem, de ez rengeteg konfliktus forrása, mert a többség nem ilyen. Én nem várom el, hogy mindenki más is megjegyezze, csak általában még én vagyok leb.szva, mert hatvanadszorra már nincs kedvem elmondani. Mivel nekem az a természetes, ha tudom, amit már egyszer elmondtak, nem sértődöm meg, ha más nem emlékszik, csak hagy ne mondjam már el újra, mert már én unom. Ha nem jegyezte meg, nyilván nem fontos neki, lépjünk tovább.

Amúgy nem mindig jelent jót. Bántalmazók, pszichopaták is alkalmazzák, hogy később felhasználják ellened, visszaéljenek az információkkal. Illetve pont azért, hogy behálózzanak, pont így, ahogy most elájulsz tőle. Én jártam így. Én is bedőltem. Hű, de romantikus, ezt fél éve említettem, és még mindig emlékszik! Hát nem.

2021. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fhú de jó válaszokat írtatok eddig!

Nekem is kiváló a memóriám, minden szart megjegyzek. Viszont ha az illető érdekel, akkor külön odafigyelek rá, így még mélyebben rögzülnek a beszélgetéseink. (Sajnos ezt sokan ma már bizarrnak tartják). Szerintem nálatok is ez lehet, hogy a srácnak alapjáraton erős a memória, mellé még érdekled is annyira, hogy elraktározza az infókat.

F

2021. nov. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem jegyzek meg mindent. Főleg azért nem, mert rengeteg infot kell folyamatosan kezelnem és a sima emlékezős memóriám sose volt kiemelkedő. Elmondhatom, hogy azok, akik mindig a régi beszélgetésekkel jönnek, részemről két módszerrel vannak kezelve:


1. ha nem emlékszem, akkor csak 1 állítás van, kivéve, ha konkrétum és igazolható, hogy mi volt az,


2. ha érzésekről van szó, akkor pedig az érzések változékonyságára szoktam felhívni a figyelmet, hogy simán lehet, hogy nem azt érzem, amit akkor.


Önmagában az, hogy megjegyzi a beszélgetést nem jelent túl sokat. Az infot fel is kellene dolgozni.

2021. nov. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Attol fugg.


-valakinek szinte élete nincs, ezert ha barmi tortenik vele, azt megjegyzi 20 évre is (pl akinek egyetlen nője volt, az johogy emlekszik azzal az eggyel mindenre, de akinek 50 nője volt, az nem fog tudni minden szir sz.rra visszaemkekezni


- akinek rendesen van élete es az pörög is, es rengeteg inger éri és még így is emlékszik rád, meg a sztorikra, az tükrözhet egyszer valoban kivételes memóriát is, de az, hogy 50 nőből rolad mindenféle aproságra emlékszik még 20 év múlva is, az jelentheti már azt hogy valahol kiemelkedsz az 50 másik nő közül.

- az, hogy kiemelkedsz e vagy csak a memóriája kivételes azaz minden futólag jöttmentről is minden infóra emlékszik, az meg latszik abbol, hogy milyen érzéseket táplál irántad jelenleg.

2021. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki inkább.
2021. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!