Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves (fiú) fejjel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves (fiú) fejjel ha összejönnétek egy 15 évessel aki még várni akar olyan 2 évet, akkor várnátok rá? Vagy megcsalnátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Márpedig igenis van olyan, hogy ha igazán szeret, akkor vár, akármennyit. Rám pl. 1 évet várt a kapcsolatunkba 18 évesen belépő barátom (én 16,5 voltam) és már majdnem 3 éve együtt vagyunk... A legtöbb barátnőmnél is minimum fél év volt az 1. alkalomig, de van egy olyan pár is, akik 16 évesen jöttek össze, a pár mindkét tagja szűz volt, és több, mint 2 év után feküdtek le egymással, most lesz a 4. évfordulójuk... Szóval szerintem egy olyan fiú, aki tényleg szeret, vár Rád. Mellesleg nemcsak aktus közben lehet csúcsra juttatni egy fiút, más módja is van az effajta "örömszerzésnek", szóval azért nem kell 2 évig lemondania a srácnak az élvezetekről és más nő karjába futni mondjuk 17 évesen... 19/L
2010. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagyok benne, hogy a lány nem fog mással lefeküdni, akkor addig várnék, amíg akarja a lány.
2010. szept. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor már van bizonyíték is arra, hha szeret, akkor vár :D amúgy meg... tökmindegy. 15 éves, vagyis tini.Mi legyen ez ha nem tiniszerelem?:D Nem kell rögtön összeházasodni is :D és amúgy is... nem tudhatod:) lehet h így lesz komolyabb a dolog. Lehet, hha a pasi hamarmegkapná, akkor lenne hamarabb vége.De ebbe ne menjünk bele... úgyh üzenem a leszólómnak, h nincs teljesen igaza, nem élek "rózsaszínvilágban", de lehet, h hiszek olyan dolgokban, amikben te esetleg csalódások miatt már nem hiszel.És ez nagy különbség.
2010. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!