Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a plázacicákról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a plázacicákról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 10:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szúrnám a fosójukat, másra nem jók, de arra kifejezetten :D
2010. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sportosabb csajnak tartom magam(farmer naci,trikók,toppok,sport cipő,ritkán veszek fel magasarkut)nem vagyok dagadt megsemmi szóval akár nekem is jól állhatna a plázacica stilus.Vannak viszont nagyon okosan és csinosan öltöző plázacicák akik nem viszik tulzásba sem a sminket sem a rózsaszint sem a nyávogást,mindenből egy kicsi az még aranyos és még néha irigylem is őket(de azért nem öltöznék így).Viszont vannak akik kidobják mindenüket,már akkora magassarkut vesznek fel,hogy rendesen botladoznak benne,mindenen nyávognak,felismerhetetlenségig festik magukat-na ezek futószalagon jönnek ki a ,,gyárból"és tökmindegy melyiket választod mind ugyanugy viselkedik,szóval ezek nevetségesek.Nem akarok senkit megbántani,ne vegye senki magára amit irtam.
2010. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem most pont kéne egy :-)
2010. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
nekem van olyan osztálytársam, nem is egy aki tényleg ilyen plázacica típus, de ha jobban megismered tök jó fej:D egyik legjobb barátnőm is ilyen és nagyon jófej vicces meg jókat lehet vele beszélgetni:D
2010. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!