Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy férfi úgy fogdossa a fenekemet, hogy ott áll mellettem a pasim, aki nem veszi észre?

Figyelt kérdés

Neki is van nője. Nem csináltam jelenetet, de privátban leállítottam.

Kinek szólt ez a viselkedés? Dominánsabbnak akart tűnni a pasimnál? Rám indult, és így akarta tudatni? Ennyire könnyen kaphatónak gondolt?


2021. nov. 6. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
Mert?Ki ő neked?A földesurad?
2021. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdésem, és nem ekörül forog az életem. A történetben senki nem incel. Kíváncsi voltam ennek a viselkedésnek a hátterére, és hogy kinek szólt ez, miért feszegette a határokat ez a pasi.
2021. nov. 6. 22:36
 13/23 A kérdező kommentje:
A főnököm
2021. nov. 6. 22:37
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

Na már csak ez a kanizós szerencsétlen hiányzott ide.

#14 Kati jól van? Írtam a kérdésedhez.

Hány profilod van már megint? 😆

2021. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Fú, na főnök-beosztott viszonyban viszont ez szánalmas, hiszen kötelezően tűrnöd kell, féltéve hogy kell az állás. Ez nem pálya.

Ha nincs hiteled és kibírsz 1-2 hónapot lefejelném a helyedben h eltörjön az orra. 😁

2021. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
A cég etikai bizottságánál panaszt tenni.
2021. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Amiatt nem akartam leírni, hogy a főnököm, hogy ne menjen el ebbe az irányba a beszélgetés. Arra voltam kíváncsi, hogy miért viselkedett így, nem arra, hogy én mit tegyek.
2021. nov. 6. 22:53
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

Azért csinálta mert egy bunkó f*sz.

De gondolom ez a válasz nem. lesz jó neked.

2021. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
#18 ezt egy nő sose kérdezné meg ilyen álnaívan, ostobán. Pasi troll.
2021. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%

"Alá-fölé rendeltségi viszonyban vagyok a férfival, nem jó kedvemből tűrtem"


Attól még nem kell eltűrni! Pofon vágni, oké nem kell, de hangosan rászolni igen.

És ha föléd rendelt? Akkor el kell tűrnöd, hogy fogdosson? Nem kell!

2021. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!