Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasinak azt mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasinak azt mondom szeretem, de ő azt se mondja h igen de azt sem h nem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az nemet jelent.
2021. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi idő után hoztad rá a frászt? N
2021. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akár udvariasságból is hallgathat. Mert nem akar az egyértelmű NEM válaszával megbántani.


Attól függ, hogy milyen neveltetésben részesült otthon. Vagy milyen viselkedésre hajlamos magától esetleg. De lehet az is, hogy valaki PÉLDAKÉP volt előtte a korábbi éveiben ilyen tekintetben.

2021. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem szeret, de nem meri kimondani, mert akkor ugrik az ingyen rendszeres szex és a háztartás is ràmarad...
2021. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt h szeret veled dugni, de azon kivul semmi
2021. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy nem kellett volna ezt mondanod. Vagyis de, mert így megbizonyosodhattál, hogy nem kell több időt fecsérelni rá.
2021. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez elég nem.
2021. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
74%
Tudja, h te hazudol.
2021. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeret, de lehet hogy csak még nem, mert esetleg friss a dolog. Mondjuk én speciel sose akarnám kierőszakolni a másikból ezt a választ, velem se tegye senki.

Csak azért mert nem mondok igent, hogy látszatot keltsek, attól még jól érezhetem magam vele és alakulóban lehet a dolog, de hazudni semmi értelme.

Ha régóta együtt vagytok, akkor lehet gond, de mondjuk máshogy is feltűnt volna.

2021. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk ugyan fordítva volt, de amikor összejöttünk a párommal, ő nagyon sokszor mondta nekem, hogy szeret (elvileg még előtte szerelmes volt belém), én viszont még nem éreztem teljesen úgy, és addig nem akartam ilyen szavakkal dobálózni. Eltelt 3 hét, és én is kezdtem úgy érezni, hogy én is szerelmes vagyok, utána már én is mondtam neki.
2021. nov. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!